Krautuvai tapo nepamainomais pagalbininkais sandėliavimo, logistikos ir gamybos įmonėse, padedančiais pakrauti, iškrauti, pervežti, sustatyti ir surinkti įvairių gabaritų krovinius. Baltexim siūlomi krautuvai - tai UNICARRIERS prekinio ženklo gaminiai, garsūs dėl japoniškos kokybės ir švediško preciziškumo. Pasaulyje tapęs rinkos lyderiu, ir siūlantis plačią krautuvų gamą, naudojamų tiek patalpose, tiek lauko sąlygomis, UNICARRIERS prekinis ženklas įsitvirtino pasaulinėje rinkoje ir sėkmingai iškilo tarp lyderių.

Siekiame patenkinti visų savo klientų reikalavimus ir lūkesčius, todėl Baltexim krautuvų spektrą sudaro technika, pasižyminti nuo 350 iki 10,000 kg krovimo galia, bei iki 15,850 mm siekiančiu krautuvų kėlimo aukščiu. UNICARRIERS krautuvai pritaikyti ergonomiškam darbui, naudojant naujausias technologijas sukurti su vartotojui draugiškomis savybėmis, tarp kurių visiškas tikslumas, optimizuotas produktyvumas, bei lengvas naudojimas. UNICARRIERS inžinieriai ir dizaineriai laikosi aukštų kokybės standartų, todėl mūsų partnerių gaminius renkasi daugiau nei 30 Europos šalių bei 79  pasaulio valstybių pramonės lyderiai ir profesionalai. Tarp jų - automobilių gamybos, statybos, elektros ir energetikos, maisto, logistikos, farmacijos įmonės, ir kiti sunkiosios bei lengvosios pramonės klientai.

Baltexim susibūrė į patyrusių profesionalų komandą, siūlančią UNICARRIER ženklo šakinius krautuvus, vidaus sandėlių techniką, įvairių tipų hidraulinius vežimėlius bei įvairius naudotus krautuvus. Susisiekę su vienu iš mūsų profesionalių vadybininkų, gausite visą reikiamą ir Jus dominančią bei išsamią informaciją. Padėsime išsirinkti bei sukomplektuoti norimos įrangos asortimentą sklandžiam Jūsų įmonės darbui užtikrinti, bei parinksime geriausiai Jūsų lūkesčius patenkinsiančius sprendimus.

 

Užklausimas

Dėl: Krautuvai

ATLET - vidaus sandėlių technika

ATLET vidaus sandėlių technika – tai pažangiausi rinkoje palečių vežimėliai, keltuvai, užsakymų rinktuvai, rietuvai ir VAN sistemos.

ATLET – šakiniai krautuvai

ATLET šakinių krautuvų platus asortimentas leis rinktis tachniką darbui tiek su mažais kroviniais nedidelėse erdvėse, tiek ir sunkiasvorius krautuvus pritaikytus ekstremalioms sąlygoms.

FRANZ KAHl - hidrauliniai vėžimėliai

Franz Kahl hidrauliniai vežimėliai išsiskiria savo patikimumu ir ilgaamžiškumu. Galite rinktis įvairių tipų vežimėlius, įvairiems kroviniams.

Naudoti krautuvai

Baltexim Jums siūlo išsirinkti naudotą įvairių tipų sandėliavimo techniką iš mūsų sandėlių.

Baltexim, UAB, Panerių 51, LT-03202 Vilnius, el. paštas: info@baltexim.lt
© 2019 visos teisės saugomos.