Užklausimas

Dėl: Stelažai

Stelažai

Baltexim prekiauja įvairių tipų stelažais, naudojamais logistikos, sandėliavimo ar prekybos patalpose. Stelažų išsirinkimas, sukomplektavimas ir surinkimas gali tapti didele našta, tačiau Baltexim komanda turi reikiamą žinių ir patirties bagažą, padedantį sprendžiant šias problemas.

Mūsų asortimentą sudaro mezoniniai, paletiniai, įvažiuojamieji, ir lentyniniai stelažai. Kiekvienas stelažų tipas turi savo unikalias savybes, dėl kurių jie įgauna pranašumą tam tikromis sąlygomis. Priklausomai nuo patalpų dydžio ir išplanavimo, sandėliuojamų gaminių gabaritų ir kiekio bei kitų sąlygų pasiūlysime ir sukomplektuosime tokius stelažus, kurie geriausiai atitiks Jūsų veiklos pobūdį, leis dirbti efektyviai, ergonomiškai, operatyviai, ir svarbiausia - saugiai.

Mezoninas - tai stelažai, užpildantys sandėlio plotą. Gaminami iš patvarių metalinių profilių, o visą masyvą prilaiko metalinės kolonos. Jums pageidaujant, mūsų inžinieriai suprojektuos reikiamas konstrukcijas, pritaikys laiptus bei paskirstymo zonas.

Paletiniai stelažai tapo populiariais dėl savo lanksčių pritaikymo galimybių ir aukštų saugumo bei kokybės standartų. Pagaminti iš plieno jie pasižymi ilgaamžiu tvirtumu, o dėl unikalios ir šiuolaikiškos konstrukcijos, stelažų sijų aukštis lengvai keičiamas.

Įvažiuojamieji (drive-in) stelažai - turbūt pačios ergonomiškiausios konstrukcijos stelažai, pasižymintys galimybe sandėliuoti panašaus tipo produkciją itin mažame plote. Dėl unikalios konstrukcijos, stelažai taip sustumiami, kad nelieka tarpų tarp pačių stelažų, nors produkciją pasiekti galima operatyviai ir patogiai.

Lentyniniai stelažai yra populiariausi sandėliuojant smulkiais gabaritais ir įvairove pasižyminčią produkciją. Dėl didelio priedų, tokių kaip lentynėlės ir pertvaros, asortimento, leidžiančio lentyninius stelažus suskirstyti į sekcijas, produkciją lengva rūšiuoti. Šie stelažai lengvai surenkami ir perrenkami.

Mago prekybinė įranga - visa gama prekybinių prekių, naudojamų patogiam klientų apsipirkimui bei jų aptarnavimui. Tai ne tik lengvai transformuojamos prekybinės lentynos, bet ir kasos stalai, prekybiniai krepšiai ir kita prekybinė įranga.

Visų tipų stelažus padedame sukomplektuoti ir pritaikyti pagal dizaino poreikius ir Jūsų patalpas bei jų išplanavimą.

 

Baltexim, UAB, Panerių 51, LT-03202 Vilnius, el. paštas: info@baltexim.lt
© 2019 visos teisės saugomos.