Naujienos

STILL EXV iGo – IFOY AWARD nugalėtojas kategorijoje \”Mobilusis robotas“

2024 m. birželio 14 d. – Intralogistikos gamintojo STILL išradingumas dar kartą sužavėjo tarptautinę IFOY žiuri. Hamburge įsikūrusi įmonė jau dvyliktą kartą laimėjo vieną iš prestižinių IFOY apdovanojimų.

Automatizuotas padėklų krautuvas „EXV iGo” – pirmasis STILL serijinės gamybos automatizuotas krautuvas – triumfavo kategorijoje „Mobilus robotas”

 

Šių metų IFOY apdovanojimų ceremonijoje, kuri vyko birželio 14 d. į į finalą pateko 16 inovatyvių produktų ir sprendimų iš 15 intralogistikos tiekėjų iš šešių šalių. Ir pagaliau triumfas: STILL automatizuotas aukštuminis krautuvas EXV iGo laimėjo kategorijoje „Mobilusis robotas”.

Jis sukurtas siekiant patenkinti vis didėjančius rinkos poreikius, susijusius su greitai prieinamais, intuityviai valdomais ir lengvai pritaikomais sprendimais, EXV iGo yra svarbiausias STILL sprendimų automatizavimo srityje etapas. Dėl paprastos „iGo” lengvo paleidimo programinės įrangos šis krautuvas leidžia įmonėms, turinčioms nedidelius automobilių parkus, lengvai pradėti naudoti automatizavimo sistemą. „IFOY apdovanojimas patvirtina mūsų dėmesį į inovacijas, skirtas klientams”, – sako Frankas Miuleris (Frank Müller), pardavimų ir paslaugų verslo plėtros viceprezidentas STILL, kuris prestižinį apdovanojimą atsiėmė scenoje. „EXV iGo” yra puikus pavyzdys, kad STILL kuria produktus ne tik dėl techninių ambicijų, bet visada orientuojasi į klientų poreikius.”

Lengvai plečiamas ir maksimaliai prieinamas dėl pramoninės gamybos ir skaitmeninės paslaugų koncepcijos

EXV iGo yra pirmoji STILL automatizuota transporto priemonė, pagaminta serijiniu būdu ir gaminama pramoniniu mąstu; pagrįsta moduline koncepcija.

Dėl pramoninės gamybos ir modulinių sistemos parametrų EXV iGo lengva pradėti eksploatuoti naudojant „iGo easy” ir jis tobulėja tiksliai pagal kliento poreikius. Dėl naujos skaitmeninės aptarnavimo koncepcijos, aptarnavimas ir techninė priežiūra taip pat yra greiti ir lankstūs. Be kita ko, ji leidžia serviso specialistams naudotis kiekvienos atskiros transporto priemonės skaitmeniniu dvyniu, kad galėtų atlikti diagnostiką ir šalinti gedimus.

EXV iGo yra novatoriška transporto priemonė, skirta mažai automatizavimo patirties turinčioms įmonėms, norinčioms be papildomų sunkumų įžengti į automatizuotų sandėlio procesų pasaulį. Frankas Miuleris: „Procesų automatizavimas taip pat tampa vis aktualesnis mažesnius automobilių parkus turinčioms įmonėms. Todėl mums labai svarbu, prieinamumas ir paprastas naudojimas, patikimas ir lankstus aptarnavimas.” STILL EXV iGo yra apgalvotas sprendimas, atitinkantis skirtingų pramonės sektorių poreikius – pasižymintis dideliu ekonomiškumu, greitu įdiegimu ir lanksčiu mąstelio keitimu.

STILL iGo:

Su „iGo” STILL sujungia visą automatizuotų sprendimų asortimentą į vieną sistemą.Išmanusis „plug-and-play” sprendimas „STILL iGo easy” yra puikus pasirinkimas įmonėms, norinčioms automatizuoti atskirus logistinio transporto procesus.

O jei poreikiai didėja, lengva pereiti prie iGo sistemų. iGo sistemos leidžia individualiai automatizuoti išsamius logistikos procesus. Naudodama „iGo”, STILL siūlo lankstų ir tiksliai keičiamo mastelio automatizavimo sprendimą, kurį galima sklandžiai pritaikyti prie bet kurios įmonės poreikių.

Apie STILL

STILL yra pirmaujanti intralogistikos sprendimų tiekėja. Jos asortimentą sudaro šakiniai krautuvai, sandėlio technologijos, susietos sistemos ir paslaugos. Vieni iš svarbiausių 1920 m. Hanso Stillo įkurtos bendrovės bruožų – konkrečiam klientui pritaikyti geriausi sprendimai ir puikus aptarnavimas.

STILL siekia, kad intralogistika taptų „protinga”: kurti pažangius sprendimus, dėl kurių sandėlių veikla taptų sklandesnė ir efektyvesnė, kurie geriau apsaugotų ten dirbančių žmonių sveikatą ir kartu atitiktų aukščiausius tvarumo standartus. Šiuo tikslu STILL skatina naujus e. mobilumo, automatizavimo, automobilių parko ir energijos valdymo, taip pat žiediškumo, t. y. nuoseklaus išteklių tausojimo ir perdirbimo, sprendimus.