Sandėlio operacijų ir technikos stebėjimo sistema

Fleet-Manager_Lager_scale0007_7ebb11cc9f
STILL įrankis FleetManager 4.x – tai moderni internetinė programa, kuri nereikalauja įdiegimo ir yra prieinama iš bet kurio pasaulio taško, kur yra internetas, ir kuri efektyviai organizuoja sandėlio technikos parko valdymą. Naudojant GPRS arba Bluetooth, programa greitai ir lengvai pateikia visą reikalingą Jums informaciją, nuo prieigos prie technikos derinimų, avarijų fiksavimo, baigiant ataskaitų peržvalga. Be to, programos funkcionalas leidžia automatiškai siųsti ataskaitas tam tikrai gavėjų grupei. Neįmanoma nepaminėti OptiTruck funkciją, kuri leidžia jums priskirti tam tikrą techniką konkrečiam darbuotojui vykdyti fiksuotus užduotis gamyboje, tai optimizuoja sandėlio technikos panaudojimo efektyvumą.

Individuali prieiga prie technikos:

 • Individualus prieigos prie technikos derinimas kiekvienam vairuotojui
 • Judėjimo greičio, šakių kėlimo greičio apribojimas ir t.t. – technikos naudojimo derinimas konkrečiam operatoriui
 • Technikos techninės būklės patikrinimo prieš naudojant funkcija
 • Greitas autorizavimas ir greitas išėjimas iš sistemos vairuotojui
 • Automatinio mašinos išjungimo po iš anksto nustatyto laiko laikotarpio funkcija
EK-X 10_Fleet-Manager_2016-2_scale0007_3a27809ffc
Fleet-Manager_Screen 1_scale0006_2f146b87d8

Statistinės ataskaitos:

 • Įvairūs ataskaitos variantai, siekiant padėti jums analizuoti duomenis apie kiekvieno technikos vieneto naudojimą
 • Galimybė peržiūrėti trumpą ataskaitą apie technikos naudojimą bet kuriuo metu
 • Efektyvus sandėlio technikos eksploatavimo optimizavimas dėka ataskaitoms
 • Patogi programos sąsaja
 • Mini ataskaita pradiniame puslapyje
 • Tinkamo krautuvo automatinis parinkimas kiekvienai užduočiai

Susidūrimų ir nelaimingų atstikimų prevencija:

 • Naudojant jutiklius fiksuojamas, bet koks technikos smūgis
 • Kai krautuvas yra perkrautas, sistema automatiškai fiksuoja laiką, operatoriaus vardą ir mašinos numerį ir tada siunčia duomenis pasirinktam gavėjui
 • Nustatant  veiksmus avarijos atveju: judėjimo lėtėjimas, mirksinčio švyturėlio ar garsinio signalo įjungimas
 • Išsamioje ataskaitoje pateikiamos visos reikalingos detalės, kurių analizė padės išvengti pasikartojančių nelaimingų atsitikimų
 • Ataskaitų automatinio siuntimo nustatytai gavėjų grupei funkcija
Fleet-Manager_Zugangskontrolle_Kartenleser_Chip_scale0006_6e16f70059
Fleet-Manager_Zugangskontrolle_Kartenhalter_Karte_scale0007_d9472916d7

Autorizuota prieiga

Sistemoje FleetManager 4.x numatyta keletą operatoriaus prieigos prie mašinos automatizacijos būdų: lustas, FleetManager kortelė, vidaus leidimas ar PIN kodas. Papildomą saugumą užtikrina išėjimo iš sistemos funkcija (Auto-Logoff), kuri išjungia mašiną po nustatyto laiko pabaigos.
Viena FleetManager kortelė gali teikti prieigą prie vienos ar daugiau mašinų. Norėdami prisijungti, jums tereikia pridėti kortelę prie skaitytuvo, kuris savo ruožtu taupo operatoriaus laiką. Autorizacijai taip pat galite naudoti klientų korteles, pavyzdžiui, leidimus į įmonę.
Dar vienas automatizacijos metodas – tai autorizacija, naudojant penkiaženklį arba aštuonženklį PIN koda papildomai įdiegtoje panelyje.

OptiTruck funkcija

Tai veiksmingas FleetManager 4.x elementas, kuris optimizuoja technikos naudojimą ir kontroliuoja mašinų paskirstymą tarp operatorių. On-line režime vadovas paskirsto mašinas tarp operatorių tam tikrų užduočių vykdymui. Mašina, priskirta konkrečiam operatoriui, negali būti aktyvuota kitu vairuotoju. Toks metodas užtikrina naudojimui paruoštos technikos statistiką ir kiekvienos mašinos eksploatavimo laiką. Šie duomenys leidžia optimizuoti technikos naudojimo išlaidas.
Optitruck_2015-5_deutsch_scale0008_d014f46502
Fleet-Manager_Zugangskontrolle_Karte_Chip_PIN_scale0008_0a411b72d9
OptiTruck funkcijos aparatiniu elementu yra centrinos stoties terminalas su sensoriniu ekranu ir kortelių skaitytuvu. Operatorius prideda kortelę ir mato skubių užduočių sąrašą pasirinktinai vykdymui. Kai darbuotojas apsisprendė dėl užduoties, sistema automatiškai parenka mašina, remiantis technikos, kuri geriausiai tinka užduoties vykdymui, eksploatavimo valandomis ir būkle. Be to, per terminalą galima išsiųsti paraišką į servisą ar remonto dirbtuves dėl mašinos gedimo ar sutrikimo. Iki remonto pabaigos patvirtinimo mašina negali būti naudojama. FleetManager 4.x ataskaitų funkcija leidžia sekti ir analizuoti sandėlio technikos naudojimo statistiką on-line režimu ir optimizuoti užduočių atlikimą jų įgyvendinimo metu.
Jei manote, kad ši sistema Jums būtų naudinga– susisiekite ir BALTEXIM specialistai atvyks pas Jus. Įvertinę poreikius, pasiūlysime geriausius sprendimus Jūsų sandėlio optimizavimui, nepriklausomai nuo Jūsų patalpų dydžio ar būklės. Mes žinome, kaip paversti Jūsų veiklą ekonomiškesne, našesne ir lankstesne. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.

Susisiekime