Krautuvų Nuoma

Sąnaudų mažinimas

Krautuvų nuomos paslauga leis efektyviai optimizuoti sąnaudas, kontroliuoti savo biudžetą ir paskirstyti lėšas, kuomet Jūsų krautuvų eksploatacija nėra pastovi.

Baltexim krautuvų nuoma naudinga, jei:

  • Jūsų versle vyrauja sezoniškumas
  • Vienu metu dirbate keliose vietose
  • Aptarnaujate skirtingos apimties užsakymus
  • Nusprendėte nevykdyti ilgalaikių investicijų (krautuvų pirkimo)

Kokybiška technika. Platus asortimentas

Baltexim nuomos parką sudaro įvairių charakteristikų technika, todėl galime pasiūlyti vidaus ir lauko sprendimus, atitinkančius Jūsų veiklos pobūdį. Įvairiems laikotarpiams nuomojame naują ir naudotą techniką. Visa įranga nuolat prižiūrima ir atnaujinama laikantis aukščiausių standartų.

Kvalifikuoti specialistai

Baltexim specialistai atsižvelgs į Jūsų poreikius renkantis ir pateiks geriausius sprendimus efektyviam Jūsų verslo procesų optimizavimui. Klientų pageidavimu, rengiame mokymus darbuotojams, padedančius greitai ir saugiai išmokti naudotis sandėlių technika. Konsultuojame ir dalinamės patirtimi.

Krautuvų serviso paslauga įskaičiuota į kainą

Viso nuomos laikotarpio metu nuomojamais krautuvais rūpinasi mūsų specialistai. Ši paslauga užtikrina, jog net sugedus nuomotai technikai, Baltexim technnikai skubiai atvyks į jūsų vietą ir atliks remonto darbus arba pasiūlys pakaitinę techniką. Daugiau apie Baltexim serviso paslaugas sužinosite paspaudę žemiau.

STILL_Hauptbuehne_Fahrzeuge_Miete_3840x1400