Baltexim įmonė turi modernius krautuvų servisus didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, taip pat servisų ir mažesniuosiuose miestuose: Utenoje, Širvintose, bei krautuvų dirbtuves Molėtų rajone. Dirbtuvėse atliekami metalo apdirbimo darbai, krautuvų renovacija.

Mūsų įmonės meistrai ir inžinieriai yra pasirengę Jums padėti sprendžiant bet kokias su sandėliavimo ir logistikos aptarnavimo įrangos remontu susijusias problemas. Jūsų krautuvui ar kitai technikai galime atlikti reikalingą remontą, nepriklausomai ar tai būtų smulkus gedimas, ar kapitalinis krautuvo remontas.

Mūsų servisas turi puikiai įrengtą techninę bazę, aprūpintą modernia remonto ir diagnostikos įranga. Serviso personalas yra kvalifikuotas ir nuolatos gilina žinias. Savo kompetenciją didina dalyvaujant apmokymuose Vokietijoje ir Švedijoje. Personalui keliame aukštus reikalavimus, taip galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atliekamas savo srities profesionalų.

Servisas dirba 24 valandas per parą be išeiginių dienų, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, todėl atvykstame į Jums patogią vietą. Esant būtinybei, krautuvą išsivežame į vieną iš savo servisų, kur galime atlikti reikalingus remonto darbus. Darbai atliekami pagal aukščiausius kokybės standartus, nes įmonė Baltexim yra oficiali Unicarriers krautuvų gamintojo atstovė.

Vilniuje yra elektronikos inžinierių skyrius. Kuriame atliekamas: krautuvų elektros blokų skubus remontas, suvirinimo įrangos remontas, akumuliatorinių įrengimas, įkrovos stendų remontas.

Krautuvų remonto darbams naudojame tik autentiškas atsargines dalis, todėl garantuojame operatyvų originalių detalių tiekimą tiesiai iš gamintojo.

Jei Jūsų įmonė turi didelį sandėliavimo technikos parką, kviečiame sudaryti krautuvų remonto ir aptarnavimo sutartis. Tai užtikrins sklandų Jūsų įmonės aptarnavimą, operatyvų problemų sprendimą, ir, žinoma, Jums palankesnes kainas.

Susisiekite

Jeigu turite klausimų ar susidomėjote mūsų prekėmis, paslaugomis įveskite savo duomenis ir mes su Jumis greitai susisieksime.

*Privalomi laukai. Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.