Naujienos
Peržiūrėti

STILL GMBH parodoje LOGIMAT 2022

LOGIMAT 2022 SIMPLY SMART

Norime pasidalinti pagrindinėmis naujienomis, kurios buvo pristatytos neseniai įvykusiame tarptautiniame logistikos renginyje LogiMAT 2022. Pačios aktualiausios logistikos temos ir tai, ką pastaruoju metu tobulino bei naujai pristatė STILL inžinieriai.

Dar išmanesnis dėl savo naujų funkcijų: Autonominis užsakymų surinkimas naudojant STILL OPX iGo neo

Norite dar efektyvesnio užsakymų surinkimo? Turime sprendimą: autonominis užsakymų rinktuvas STILL OPX iGo Neo dabar yra dar išmanesnis, galingesnis ir patogesnis dėl naujų funkcijų. Su OPX iGo Neo prekių surinkimas yra tarsi komandinis darbas su patikimiausiu kolega, kuo yra sunku patikėti. Autonominis užsakymų rinkėjas visada yra šalia jūsų, veikia įžvalgiai ir palengvina sunkų darbą: daugiau efektyvumo sandėlyje dėl naudojamų į ateitį orientuotų sprendimų. Mūsų STILL ekspertai glaustai ir tiksliai iliustravo, kaip tai iš tikrųjų atrodo ir kokias naujas OPX iGo neo funkcijas galime pasiūlyti. Įsitikinkite patys!

,,David and Goliath“: automatizuoti logistikos procesai naujame lygyje

Dovydas prieš Galijotą buvo vakar. Dabar abu bendradarbiauja, kad automatizuotą sandėlių logistiką pakeltų į naują lygį. Mes siūlome jums pažangiausias galimybes efektyviam ir saugiam medžiagų gabenimui logistikos centre. Pristatyme žiūrėkite mūsų ACH serijos – pirmųjų STILL autonominių mobiliųjų robotų – premjerą. Kompaktiški, manevringi robotai yra protingas hibridinių ir visiškai automatizuotų pramoninių sunkvežimių priedas, nesvarbu, ar jie naudojami atskirai, ar integruoti į automatizuotą sandėlio logistikos sprendimą. Mūsų ekspertai parodo, kaip ACH gali optimizuoti jūsų medžiagų srautą, pavyzdžiui, kartu su automatiniu siauro koridoriaus rinktuvu MX-X. Patikrinkite patys!

Neseniai įvykusiame tarptautiniame logistikos renginyje LogiMAT 2022 STILL pristatė...

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

Autonomiška sandėlio technika tampa realybe

STILL dalyvauja IMOCO tyrimų projekte su „iGo neo“ platforma

Autonomiškai važiuojančios sandėlio technikos (AGVs – ,,Automated guided vehicles“) vizija bus greitai pasiekiama pasitelkiant Europos tyrimų projektą IMOCO (Intelligent Motion Control). Iniciatyvai vadovauja Hamburge įsikūrusi KION grupės įmonė STILL, kuri specializuojasi intralogistikos srityje. Projektą planuojama baigti 2024 metų ketvirtąjį ketvirtį.

Sandėlių technika savarankiškai, be operatoriaus pagalbos, važinėjanti po sandėlius ir gamybos patalpas, mokančios analizuoti ir „suprasti“ aplinką, atpažinti kliūtis ir žmones, jų išvengti, greitai ir patikimai gabenti prekes iš vienos vietos į kitą, vis dar skamba kaip mokslinė fantastika. Tačiau, pasak Europos mokslinių tyrimų projekto IMOCO iniciatorių, ši vizija netrukus virs realybe. Šiuo tikslu tyrimo projekte buvo apibrėžti keturi scenarijai: išmani navigacija, prekių paėmimas, jų transportavimas ir galutinis iškrovimas paskirties vietoje.

„Tokie projektai turi labai aukštus reikalavimus procesams ir sandėlio technikai. Todėl projekte buvo nuspręsta dalyvauti su STILL OPX ,,iGo neo“ – užsakymų rinktuvu, kuris yra  labai artimas, autonomiškai sandėlio technikos idėjai.“, – aiškina už IMOCO projektą STILL atsakingas vadovas Ansgaras Bergmannas.

Jautri jutiklių technologija

Dabartinė automatizuota sandėlio technika vis dar turi tam tikrus apribojimus, kurie neleidžia sandėlio technikai veikti visiškai autonomiškai  sandėliuose ar gamybos patalpose. Nors jie atpažįsta kliūtis ir stabdo savarankiškai, tačiau dar negali išvengti kliūčių, sumaniai ieško efektyviausių maršrutų ir analizuoja aplinką. Todėl jiems reikalinga labai jautri jutiklių technologija – lazeriniai skaitytuvai, kameros ar radarai, kurių pagalba būtų galima aptikti erdvinius objektus, tokius kaip lentynos ar net specifinius ženklinimus. Be to, jie turi „suprasti“ savo aplinką, registruoti pokyčius ir mokėti į juos reaguoti. Tik tai leis šioms transporto priemonėms savarankiškai nuvažiuoti iki kelionės tikslo, atpažinti ir valdyti krovinius, išvengti kliūčių ar rasti logiškas gabenamų krovinių saugojimo vietas

Autonomiškas OPX iGo neo

OPX iGo neo jau veikia autonomiškai koridoriuje, aptinka ir supranta savo aplinką ir atlieka atitinkamus veiksmus. Tačiau visiškai autonomiškas judėjimas tarp lentynų, koridoriaus ir naršymas per kliento sales bei, pavyzdžiui, optimalių takų planavimas dar nėra įmanomas. Tačiau būtent dėl ​​to, kad jame jau yra atitinkami aplinkos jutikliai, OPX iGo neo yra idealus atspirties taškas norimiems tolesniems šio projekto tobulinimams. „OPX iGo neo projekto tikslas – toliau didinti aplinkos supratimo lygį ir sprendimų priėmimo galimybes, siekiant nuolat didinti autonomines galimybes, roboto intelektą ir leisti jam veikti autonomiškai sandėlyje.“, – aiškina Ansgar Bergmann.

STILL dalyvauja IMOCO tyrimų projekte su „iGo neo“ platforma...

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

STILL pristato LXT/LXW vilkikų ir platforminių sunkvežimių seriją

STILL ne tik modernizavo ir padidino savo elektra varomų vilkikų ir platforminių sunkvežimių asortimentą su naujomis LXT 120-350 ir LXW 20-30 serijomis, bet ir pakėlė šių sunkvežimių saugos standartus į naują lygį. Važiuojant rampomis, unikali pagalbinė nusileidimo greičio reguliavimo (DSR) sistema, reguliuojanti greitį pagal apkrovą ir nuolydį, suteikia papildomo saugumo ir pagerina valdymo efektyvumą.

Elektriniai vilkikai ir platforminiai sunkvežimiai

Elektriniai vilkikai ir platforminiai sunkvežimiai tapo nepakeičiami šiuolaikinėse darbo vietose. Laivų statyklos, automobilių gamintojai, tarptautiniai oro uostai ir geležinkelio stotys, logistikos įmonės ir daugybė gamyklų visame pasaulyje jau daugelį metų renkasi STILL vilkikus ir platforminius sunkvežimius. Todėl Hamburge įsikūrusi intralogistikos įmonė išplėtė ir modernizavo transporto priemonių pasiūlą.

STILL ne tik modernizavo ir padidino savo elektra varomų vilkikų ir platforminių sunkvežimių asortimentą, bet ir........

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

STILL apdovanotas IFOY „integruoto sandėlio sprendimo“ kategorijoje

Dešimtąjį kartą gautas IFOY apdovanojimas įrodo, jog STILL gamina efektyvius ir patikimus krautuvus bei sandėlio techniką ir yra neprilygstami pažangiuose intralogistikos sprendimuose. Šiais metais tarptautiniame konkurse abejingų nepaliko naujoji STILL sistema. Už naujos „Danfoss Power Electronics“ gamybos sandėlio Tingleve (Danijoje) įgyvendinimą, STILL apdovanojimų ceremonijoje Dortmunde gavo IFOY apdovanojimą kategorijoje „Integruotas sandėlio sprendimas“. Tai jau dešimtas kartas, kai STILL iškovoja titulą skirtingose kategorijose.

„Danfoss“projektas yra įspūdingas pavyzdys, kaip ateityje bus kontroliuojami, stebimi ir analizuojami automatizuoti sandėliai. Šio automatizuoto sandėlio funkcionalumas, remiantis žiuri sprendimu, atrodo „pavyzdinis“ – vienbalsiai vertino tarptautinė ekspertų komisija.

Debesų pagrindu saugomi operaciniai duomenys

„Integruoto sandėlio sprendimo“ nominacija parodo, kas yra efektyvus sandėliavimas: naujajam „Danfoss Power Electronics A / S“ gamybos sandėliui Tingleve, Danijoje, STILL pateikė puikiai suderintą sprendimą, kurį sudaro trys automatizuoti krautuvai (MX-X ir EXV) ir išmanusis įrankis, vadinamas „iGo insights“, kuris optimizuoja sistemą per debesį ir klientui pateikia veiksmų rekomendacijas. Taip pat pritaikyta ir ELOshield saugos sistema, apsauganti praeivius nuo artėjančių transporto priemonių. Identiški komponentai, valdikliai ir sąsajos sukuria galingas automatiškai valdomas transporto priemones  (Automated Guided Vehicles arba AGV), kurias valdo ir stebi transporto ir eismo valdymo sistema. Užsakymai sugeneruojami WMS SAP pagrindiniame kompiuteryje ir perduodami į valdymo sistemą. Tai visam laikui sukuria didžiulį kiekį vertingų duomenų, kurie naudojami atliekant tikslią automatizuoto sandėlio analizę debesyje.

Išmanusis įrankis „iGo insights“

Duomenys vertinami naudojant „iGo insights“- įrankį, kuris filtruoja koreliacijas iš gausybės procesų informacijos debesyje ir pateikia konkrečias rekomendacijas. Pasak IFOY komisijos, būtent ši analizės priemonė suteikia „tolesnę išskirtinę naudą klientams“. Be techninių problemų, susijusių su krautuvais, ji taip pat gali nustatyti visos sistemos optimizavimo galimybes, pvz., „kliūtis“. Norėdami tai padaryti, „iGo“ įžvalgose naudojamas mašininio mokymosi principas. Visi valdymo sistemos per ilgesnį laiką surinkti duomenys įkeliami į debesį vertinimui. Dirbtiniu intelektu palaikoma programinė įranga atpažįsta duomenų eigos struktūras, apskaičiuoja tikimybes ir taip įgalina veikti aktyviai.

Dešimtąjį kartą gautas IFOY apdovanojimas įrodo, jog STILL gamina efektyvius ir patikimus krautuvus bei sandėlio techniką......

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

8 rietuvų privalumai

Dėl gebėjimo kelti į didelį aukštį ir tiksliai pravažiuoti siauruose koridoriuose, rietuvai pastaruoju metu ypač mėgstami daugelyje sandėlių.

Didelis kėlimo aukštis

Vienas didžiausių rietuvų privalumų yra didelis kėlimo aukštis. Gebėdami pasiekti viršutiniuose stelažų lygiuose esančias paletes, rietuvai padeda išnaudoti vietą sandėliuojant prekes į aukštį.

Pridėjus papildomas lentynas stelažų viršuje galima stipriai padidinti sandėlio tūrį nenaudojant papildomo ploto horizontalioje erdvėje. Rietuvas STILL FM-X pasižymi išskirtiniu stabilumu ir greičiu net ir keliant į 13 metrų aukštį.

Dėl gebėjimo kelti į didelį aukštį ir tiksliai pravažiuoti siauruose koridoriuose, rietuvai pastaruoju metu ypač mėgstami daugelyje......

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

BALTEXIM – oficialus STILL atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

Viena žinomiausių prekybos įmonių Lietuvoje, pirmaujanti sandėliavimo sprendimų teikimo srityse BALTEXIM tapo oficialiu STILL atstovu Baltijos šalyse.

STILL – viena didžiausių ir pažangiausių pasaulyje krautuvų ir sandėlių technikos gamintoja,  siūlanti platų kėlimo technikos asortimentą: elektrinius, dyzelinius, dujinius ir hibridinius šakinius krautuvus, elektrinius palečių vežimėlius, rietuvus, užsakymų rinktuvus, VNA siaurų praeigų rietuvus, vilkikus, sandėlio valdymo sistemas, novatoriškas ličio jonų ir hibridinių variklių sistemas, autonomiškus, robotizuotus sprendimus prekių transportavimo ir atrinkimo srityse bei pažangius intralogistikos sprendimus.

„First in intralogistics“ – ambicingas STILL šūkis, apibūdinantis aiškią kryptį bei ateities perspektyvas. Turėdama viziją, įmonė nuolat investuoja į inovatyvias technologijas, todėl STILL technika ne kartą pripažinta ir įvertinta prestižiniais „IFOY award apdovanojimais“. Būdami socialiai atsakingi, STILL kuria tvarumo vertybėmis pagrįstas inovacijas. Pernai 100 metų atšventusi bendrovė turi 7 gamyklas, 20 atstovybių bei platų partnerių tinklą visame pasaulyje.

BALTEXIM veiklą pradėję 1991 metais, rinkoje įsitvirtino, kaip patikimas, kompleksinius sprendimus verslui siūlantis partneris. Įmonė išsiskiria lanksčiu požiūriu, todėl šiandien gali didžiuotis plačiausiu atstovybių ir krautuvų serviso 24 / 7 tinklu 7 Lietuvos miestuose bei plėtra į kitas šalis. Filialai įkurti ir Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Bulgarijoje.

Pagrindinės veiklos kryptys: sandėlių veiklos sprendimai, krautuvų ir sandėlių technikos pardavimas, nuoma, servisas 24 / 7, stelažų sistemos ir prekybinės lentynos, suvirinimo įranga, medžiagos ir aksesuarai, metalo apdirbimo įranga, metalo gaminių projektavimas ir gamyba, grindų plovimo ir šlavimo įrenginiai.

BALTEXIM tapo oficialiu STILL - vieno didžiausių pasaulyje sandėlių technikos ir krautuvų gamintojo atstovu Baltijos šalyse. ...

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

Naujasis STILL RX 20 – stipri elektrinė jėga!

Naujasis elektrinis krautuvas STILL RX 20 – profesionalų, vertinančių aukštą produktyvumą, dinamiką ir ergonomiką, pasirinkimas. STILL atstovai tvirtina, jog RX 20 yra geriausias kada nors pagamintas ir daugiausiai parduodamas STILL krautuvo modelis pasaulyje.

Sandėlyje viskas turi būti tobula. Todėl elektrinis krautuvas RX 20 yra ne tik galingas, bet ir manevringas – greitai ir saugiai gabena operatorių ir krovinį į paskirties vietą. O puikus matomumas ir patogi operatoriaus kabina leidžia dirbti maksimaliai tiksliai. Visa tai užtikrina įspūdingą energijos taupymą ir baterijų pasirinkimo galimybę.

 

RX 20 yra maksimaliai galingas:

Produktyvesni krovos darbai

Aukštas manevringumo ir tikslumo lygis

Didžiausias galios rezervas be tarpinio įkrovimo

Idealus matomumas iš kabinos, užtikrinantis ergonomiką ir saugumą

Patogus operatoriaus darbas – erdvi kabina su pažangiu valdymu

Naujasis elektrinis krautuvas STILL RX 20 - profesionalų, vertinančių aukštą produktyvumą, dinamiką ir ergonomiką, pasirinkimas. STILL atsto...

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

Tankaus sandėliavimo sistemos: kuri jums tinkamiausia?

Parinkti geriausius sprendimus efektyviam sandėlio tūrio išnaudojimui – visuomet svarbu. Ypač, kuomet padidėjus saugojamų krovinių tankiui, jų pakrovimas ir iškrovimas reikalauja daugiau laiko nei anksčiau. Rinkoje rastumėte tikrai ne vieną stelažų sistemą, galinčią pasiūlyti aukšto tankumo lygio sandėliavimo galimybes. Vis dėlto, pasirinkimui didžiausią įtaką turi individualūs poreikiai ir sandėlio operacijų ypatumai. Atsižvelgdami į tai, žemiau pateikiame pagrindines tankaus sandėliavimo sistemas.

Dvigubo gylio stelažai

Šioje stelažų sistemoje, kitaip, nei įprastoje, paletės saugomos dviem gyliais. Tai reiškia, jog tarp dviejų koridorių galima sandėliuoti ne 2, o 4 paletes. Lyginant su įprasta paletinių stelažų sistema, tokiu būdu perpus sumažinamas pravažiavimo koridorių skaičius. Žinoma, sandėliuojant tokiu būdu, vieta naudojama kur kas efektyviau, nei pasirinkus įprastą stelažų sistemą. Svarbu paminėti, jog kartu su šia sistema reikėtų naudoti ir specialius krautuvus su teleskopinėmis šakėmis, galinčiomis pasiekti galinę paletę. Taip pat, kiekviename SKU (Stock Keeping Unit) laikyti bent dvi paletes norint išvengti prekių maišymosi paimant galutinę paletę. Dėl LIFO (Last in, First out) metodo naudojimo, kuomet pirma išimama paskutinė idėta paletė, dvigubo gylio stelažuose rekomenduojama sandėliuoti vienodus ar panašaus vartojimo laiko ir apyvartos dažnumo krovinius. Dėl savo tvirtos konstrukcojos, sistema puikiai tinka saugoti skirtingo svorio ir tūrio prekes.

Siaurų tarpų stelažų sistemos

Tai standartinių paletinių stelažų sistema išsiskirianti tuo, jog yra sutankinta į labai mažą plotą, sukuriant aukšto tankio lygio sandėliavimo sistemą, kuri leidžia padidinti sandėlio tūrį neišplečiant vietos. Naudojant šią sistemą, pravažiavimų plotis yra labai siauras, dažnai tik 1,5 – 1,8 metro. Tad, taip pat kaip ir dvigubo gylio stelažų sistemos, reikalauja ir specialių, siauriems tarpams pritaikytų krautuvų, galinčių šakes kelti į didelį aukštį. Kartais sistema naudojama drauge su grindų bėgeliais, užtikrinančiais teisingą krautuvų judėjimo maršrutą. Ši sistema ne tik kompatiška ir leidžia išnaudoti sandėlio aukštį. Lengvai sumontuojama, efektyvi, tvirta ir lanksti.

Įvažiuojamieji Drive-in stelažai

Ši stelažų sistema išsiskiria ypač tankiu padėklų saugojimu ir modulinės konstrukcijos pagalba yra sumontuota taip, jog krautuvas gali į ją įvažiuoti. Kadangi nėra tarpų tarp stelažų ir priėjimo prie kiekvienos paletės atskirai poreikio, galima sutalpinti itin didelį palečių kiekį. Ji labiausiai tinka sezoninių, vienarūšių (identiškų), ilgo galiojimo termino, prekių saugojimui, taip pat, šaldymo patalpose. Galima pasirinkti FIFO (First in First out) arba LIFO  (Last in First out ) palečių sandėliavimo metodą.

 

Parinkti geriausius sprendimus efektyviam sandėlio tūrio išnaudojimui – visuomet svarbu. Ypač, kuomet padidėjus saugojamų krovinių tankiui, j...

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

BALTEXIM plėtra Klaipėdoje

Nauji metai prasideda nuo naujų darbų.

UAB „BALTEXIM“, šiuo metu turinti skyrius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Širvintose ir Molėtų raj., pradeda naujo pastato statybas Klaipėdos mieste ir jau šiais metais atvers duris partneriams bei klientams.

Naujosiose patalpose ketinama įrengti vieną pažangiausių krautuvų ir sandėlių technikos servisą Lietuvoje, erdvų biurą, poilsio zoną bei patogią automobilių stovėjimo aikštelę. Netoli įvažiavimo į Klaipėdą, Tilžės gatvėje įsikursiantį biurą, bus patogu aplankyti atvykstant  iš bet kurios miesto vietos. Svečiai galės mėgautis ramia aplinka, apžiūrėti krautuvų ir sandėlių technikos ekspoziciją, įsigyti suvirinimo įrangą ir suvirinimui reikalingas medžiagas bei reikmenis.

Kaip ir iki šiol, patarimais ir patirtimi optimizuojant sandėlių veiklą, dalinsis naujų ir naudotų krautuvų bei sandėlių technikos pardavimo ir nuomos vadybininkai. Pasitarti gamybos organizavimo klausimais, išsirinkti suvirinimo įrangą, medžiagas ar tinkamus aksesuarus, padės suvirinimo padalinio atstovai. O techniniu krautuvų, vežimėlių ir kitos sandėlių technikos aptarnavimu, remontu bei atsarginėmis dalimis pasirūpins serviso inžinieriai. Kaip ir visoje Lietuvoje, serviso paslauga teikiama 24/7 režimu.

UAB „BALTEXIM" pradeda naujo pastato statybas Klaipėdos mieste ir jau šiais metais atvers duris partneriams bei klientams....

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

Kada verta pasilikti turimą krautuvą, o kada reikėtų jį pakeisti

Net jei jūsų turimi krautuvai yra ypač kokybiški, po kelerių metų intensyvaus darbo sandėlyje, jų našumas nebebus toks, koks buvo pačioje pradžioje, tik įsigijus.

Nepatikimų krautuvų eksploatacija gali būti pavojinga darbuotojų sveikatai, sandėliuojamoms prekėms ar kitiems įrengimams. Be to, naudojimasis nesaugia sandėlio technika gali žymiai paveikti operacijų efektyvumą ir padidinti neplanuotas išlaidas. Tačiau, kaip žinoti, kada atėjo metas krautuvą pakeisti nauju, o kada jis vis dar tinkamas darbui? O galbūt yra kitos alternatyvos?

Peržiūrėję žemiau pateiktą lentelę, galėsite greitai įvertinti savo technikos būklę ir nuspręsti ar galite ja naudotis.

Jei naudojimas žemas, o eksploatacijos kaštai dideli – atsisakyti

Jei paskaičiavus matote, jog eksploatacijos kaštai kur kas didesni, nei krautuvo našaus darbo laikas, galite būti tikri, kad krautuvo atsisakymas yra geriausias pasirinkimas, siekiant sumažinti išlaidas. Ypač, jei ilgalaikės priežiūros išlaidos pradeda viršyti naujos įrangos kainą. Analizuodami savo veiklą, tikrai rasite geresnį išteklių panaudojimo būdą.

Jei naudojimas ir eksploatacijos kaštai dideli – pakeisti

Jei nesate tikri, kiek laiko turėtų tarnauti krautuvas, dėmesį derėtų atkreipti į šį santykį. Dažniausiai tai apibūdina techniką, kuri puikiai veikė ilgą laiką, tačiau dabar gali reikalauti dažnesnės techninės priežiūros ar remonto. Tai ypač būdinga aukšto eksploatacijos lygio krautuvams. Žinoma, sandėlyje bet kokiu atveju reikalingas aukštos eksploatacijos krautuvas, todėl tinkamiausias jūsų pasirinkimas būtų krautuvo pakeitimas. Ypač, jei pakeitimo sąnaudos yra mažesnės nei ankstesniojo krautuvo priežiūra ir aptarnavimas. Patobulinta šiuolaikinės įrangos ergonomika,

saugumo funkcijos ir techniniai sprendimai gali padėti padidinti efektyvumą ir sutaupyti dar daugiau.

Jei naudojimas ir eksploatacijos kaštai maži – perkelti

Esant mažiems kaštams bei neintensyviam krautuvo naudojimui, nebūtina jo atsisakyti ar keisti kitu. Analizuodami sandėlio operacijas, galite pastebėti, jog toks krautuvas gali puikiai pasitarnauti mažesnio intensyvumo reikalaujančioje darbo vietoje. Pavyzdžiui, perkeltas iš prekių transportavimo – į gamybos zoną. Toks perkėlimas gali būti naudingas anksčiau įsigytiems krautuvams, kuriuos ketinama keisti naujesne įranga – jie puikiai tiks atliekant mažesnio greičio ir manevringumo reikalaujančias užduotis.

Jei naudojimas aukštas, o eksploatacijos kaštai maži – išlaikyti

Tokiais duomenimis pasižymintis krautuvas yra ekonomiškai naudingas darbui sandėlyje. Žinoma, reikia nuolat stebėti ar šie rodikliai nekinta ir priimti tinkamus sprendimus.

Net jei jūsų turimi krautuvai yra ypač kokybiški, po kelerių metų intensyvaus darbo sandėlyje, jų našumas nebebus toks, koks buvo pačioje pr...

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

BALTEXIM įrengė suvirinimo ir šaltkalvystės klases

2020 12 01 pažymėjo ne tik žiemos pradžią, tačiau ir naujas galimybes būsimiesiems suvirintojams.

Nuo šiol jie savo įgūdžius galės stiprinti moderniose, visiškai naujai įrengtose klasėse, Švenčionių profesinio rengimo centre.

„Pastebėjus augantį suvirintojų poreikį rinkoje, profesinio rengimo centre buvo nuspręsta parengti mokomąją programą šiai specialybei. Kokybiškam išsilavinimui reikia ne tik atsidavusių mokytojų, tačiau ir naujausius standartus atitinkančios įrangos, kad baigusieji mokymosi kursą, galėtų būti konkurencingi. Džiaugiamės turėję galimybę prisidėti prie šio projekto ir būsimųjų suvirinimo profesionalų tobulėjimo.“ – sakė UAB „BALTEXIM“ direktorius plėtrai Remigijus Janušis.

Patalpose išvedžiota dujų bei įrengta dūmų ištraukimo sistemos. Suvirinimo meno jaunuoliai mokysis naudodami pažangią „CEA weld“ suvirinimo įrangą: MIG/MAG suvirinimo pusautomačius, TIG suvirinimo aparatus ir plazminio pjovimo įrangą. Metalo apdirbimo paslapčių jie mokysis naujausio modelio  staklėmis.

Pardavimo vadybininkas Darius Kepežinskas, atvykęs supažindinti susirinkusiųjų su įrangos veikimo savybėmis bei naujausiomis

tendencijomis suvirinimo sektoriuje džiaugėsi, jog Švenčionių profesinio rengimo centro moksleiviai turės galimybę iškart dirbti su pažangiomis technologijomis ir įranga bei greitai įsilieti į darbo rinką. „Suvirinimo sritis, kaip ir visa kita pasaulyje, sparčiai žengia į priekį. Tai, kas dar visai neseniai atrodė pribloškianti techninė naujovė, dabar įvardijama, kaip įprasta praktika. Man išties smagu, jog galiu perduoti susirinkusiems mokytojams savo sukauptas žinias, įgytą patirtį bei pasidalinti naujovėmis, kurios, esu tikras, bus naudingos ir būsimiems mokiniams“ – sakė jis.

Susirinkusieji džiaugėsi pristatytu projektu, dalijosi įžvalgomis bei patarimais. Smalsiausieji ne tik diskutavo, tačiau ir patys išbandė įrangą.

Tai ne pirmasis toks „BALTEXIM“ projektas. Prieš keletą metų įrengtame Visagino  mokymo centre jau šurmuliuoja būsimieji suvirinimo profesionalai. Tikimasi, jog ir Švenčionių profesinio rengimo centras netrukus atvers duris būsimiems suvirintojams.

2020 12 01 pažymėjo ne tik žiemos pradžią, tačiau ir naujas galimybes būsimiesiems suvirintojams. ...

Skaityti daugiau

Naujienos
Peržiūrėti

Kas svarbiausia renkantis krautuvų serviso partnerius?

Krautuvų parkų valdytojai puikiai žino serviso partnerių pasirinkimo svarbą. Galite valdyti pažangiausių krautuvų parką rinkoje, tačiau be patikimų serviso partnerių priežiūros, jūsų operacijos niekada nepasieks maksimalaus efektyvumo lygio.

Prastovos išlieka pagrindine grėsme visose medžiagų tvarkymo operacijose, ypač jei jūsų veiklai būdingi itin griežti pristatymo terminai ar didelė apyvarta. Štai kodėl įsiklausymas į jūsų poreikius, greitas reagavimo ir aptarnavimo laikas, gebėjimas atlikti prevencinę priežiūrą laiku, tikslus krautuvų ir kitos sandėlių technikos gedimų nustatymas ir pašalinimas, turėtų būti vieni svarbiausių veiksnių, į kuriuos derėtų atsižvelgti renkantis krautuvų serviso paslaugų tiekėją bendradarbiavimui.

Norint priimti teisingą sprendimą, siūlome susipažinti su 8 pagrindiniais kriterijais, kuriais turėtų pasižymėti krautuvų serviso partneris

Paslaugų sutartis, atitinkanti Jūsų poreikius

Paslaugų teikėjas turėtų pritaikyti serviso paslaugų paketą  jūsų poreikiams. Įvertinkite kasdienes operacijas ir techninių aptarnavimų dažnumą.

Kompleksinis paketas

Įvertinkite savo krautuvų ir kitos sandėlių technikos aptarnavimo kaštus prieš juos įsigyjant. Profesionalus paslaugų teikėjas visuomet įvertins technikos ypatumus ir pateiks individualų aptarnavimų grafiką.

Serviso darbo laikas

Techninės pagalbos jums gali prireikti bet kuriuo paros metu. Rinkitės partnerius, galinčius pasiūlyti 24 / 7 paslaugas.

Atstumas
Mažas atstumas = greitas atvykimas. Pasidomėkite, koks nuotolis skiria jus ir ir artimiausią serviso centrą. Ne ką mažiau svarbu ir tai, ar partneriai turi pakankamą kompetentingo personalo skaičių.

Atsarginės dalys

Greitai pristatomos, originalios dalys užtikrins spartesnius procesus ir ilgaamžį technikos veikimą.

Paslaugų asortimentas

Visuomet žiūrėkite vienu žingsniu į priekį. Net jei šiandien jums pakanka tik techninio aptarnavimo, pasidomėkite ir apie kitas atliekamas paslaugas (baterijų pildymą, baterijų patalpų įrengimą, ratukų keitimą ir pan.). Galbūt, atnaujinus techniką, jūsų partneriai neturės galimybių ja rūpintis. O galbūt jie remontuoja tik vienos rūšies krautuvus?

Darbuotojų kompetencija

Svarbi ne tik serviso meistrų, tačiau ir jus aptarnaujančių vadybininkų kompetencija. Juk visuomet malonu sulaukti pagrįsto atsakymo ar profesionalaus patarimo.

Technologinė pažanga

Žinoma, ištirti technologinę įmonės pažangą gali būti sudėtinga, tačiau iš esmės, svarbu įsivertinti ar partneriai atliepia jūsų poreikius dabar ir ar gebės juos atitikti po kelerių metų. Tai gali apimti technologijas, diegiamas sandėlių technikoje, klientų ar jūsų pačių siūlomas inovacijas ir rinkos diktuojamą ritmą.

Krautuvų parkų valdytojai puikiai žino serviso partnerių pasirinkimo svarbą. Galite valdyti pažangiausių krautuvų parką rinkoje, tačiau be p...

Skaityti daugiau