Naujienos

8 rietuvų privalumai

Dėl gebėjimo kelti į didelį aukštį ir tiksliai pravažiuoti siauruose koridoriuose, rietuvai pastaruoju metu ypač mėgstami daugelyje sandėlių.

Didelis kėlimo aukštis

Vienas didžiausių rietuvų privalumų yra didelis kėlimo aukštis. Gebėdami pasiekti viršutiniuose stelažų lygiuose esančias paletes, rietuvai padeda išnaudoti vietą sandėliuojant prekes į aukštį.

Pridėjus papildomas lentynas stelažų viršuje galima stipriai padidinti sandėlio tūrį nenaudojant papildomo ploto horizontalioje erdvėje. Rietuvas STILL FM-X pasižymi išskirtiniu stabilumu ir greičiu net ir keliant į 13 metrų aukštį.

Dėl gebėjimo kelti į didelį aukštį ir tiksliai pravažiuoti siauruose koridoriuose, rietuvai pastaruoju metu ypač mėgstami daugelyje......

Nepriekaištingas tikslumas

Žinoma, jog tikslumas sandėlyje yra vienas svarbiausių kriterijų, darantis įtaką efektyvumui. Ribotas operatoriaus matomumas arba perteklinis šakių padėties keitimas gali sulėtinti kasdienes operacijas.

Šiuolaikiniai rietuvai pasižymi tikslumą gerinančiais sprendimais: lazeriniais jutikliais, lengvai nuskaitančiais aplinką, panoraminiu, gerą matomumą užtikrinančiu stogu, kamerų sistemomis bei patogiu ekranu, užtikrinančiu nepriekaištingą tikslumą kiekvieno kėlimo metu.

Naudojant „STILL Easy Target Plus“, mygtuko paspaudimu prekės gali būti greitai ir tiksliai sandėliuojamos pasirinktame stelažų lygyje be papildomų aukščio korekcijų, kurias turėtų atlikti operatorius.

Automatizavimo galimybė

Rietuvai nebūtinai turi būti valdomi rankiniu būdu – jie gali puikiai dirbti ir pusiau automatizuotoje arba visiškai automatizuotoje medžiagų tvarkymo sistemoje. Juos galima valdyti automatizuota programine įranga, skirta valdyti visą krautuvų parką, reguliuoti eismą, didinti efektyvumą bei stebėti baterijų įkrovimus. Pageidaujant, rietuvai gali būti valdomi ir rankiniu režimu (i „GO“ sistema). Naudojant „STILL Easy Target Plus“, mygtuko paspaudimu prekės gali būti greitai ir tiksliai sandėliuojamos pasirinktame stelažų lygyje be papildomų aukščio korekcijų, kurias turėtų atlikti operatorius.

Užtikrintas stabilumas

Į stabilumą reikėtų atsižvelgti norint mažinti prekių atrinkimo laiką. Dažnai pasitaikanti situacija, kai operatorius laukia, kol krautuvo stiebas nustos svyruoti.

STILL rietuvas FM-X turi ALS aktyviąją apkrovos stabilizavimo (angl. Active Load Stabilisation) technologiją, apsaugančią nuo stiebo svyravimo. Automatinis stiebo stabilizavimas išlygina stiebą ir gali sumažinti operatoriaus laukimo laiką net iki 80 %.

Prisitaikantys ir itin ankštuose pravažumo koridoriuose

Rietuvai kasdienėse operacijose yra nepaprastai kompaktiški. Skirtingai nuo standartinio krautuvo, jie nenaudoja atsvaro, kad išlaikytų stabilumą keliant krovinį, tačiau turi tvirtas atramines kojas.

Plonas, bet tvirtas rietuvo rėmas specialiai sukurtas taip, jog rietuvas galėtų saugiai dirbti sandėliuose, kuriuose pravažumo tarpai yra siauri.

Greitis iki 14 km./val.

Norint užtikrinti efektyvumą, krautuvai turi būti valdomi greitai, žinoma, atsižvelgiant į visus saugumo reikalavimus. FM-X važiavimo greitis siekia iki 14 km per valandą ir užtikrina spartų krovinių gabenimą.

Dėka didelio šakių nuleidimo ir pakėlimo greičio greitai važiuojantys krautuvai gali sutrumpinti neefektyviai naudojamą laiką. Naudojant kartu su apkrovos stabilizavimu dar labiau sutrumpina prekių atrinkimui skirtą laiką.

Šiuolaikiniai krautuvai pasižymi ne tik greitu veikimu, bet ir žymiai spartesniu įkrovimu nei ankstesnės kartos krautuvai. Ličio jonų baterijos naudojimas ne tik palankus aplinkai, tačiau pasižymi ir sparčiu įkrovimo laiku.

Saugos funkcijos

Rietuvai, kaip ir galima tikėtis naudojant modernią techniką, pasižymi saugos sistemomis, apsaugančiomis operatorius ir kitus sandėlio darbuotojus nuo nelaimingų atsitikimų ar veiklos sulėtėjimo.

STILL FM-X pasižymi plačiu saugos funkcijų pakety, įskaitant įspėjamąją lemputę ir akustinį signalą, dėl kurių krautuvas visuomet matomas, o autorizuota prieiga užtikrina, jog rietuvu naudosis tik tam teisę turintys, apmokyti darbuotojai. Specialus perkėlimo užraktas apsaugo paletes ir ant jų esančius krovinius nuo apgadinimo krovimo metu. Transportuojant, krovinys lieka už operatoriaus, užtikrinant puikų matomumą, kuris labai svarbus mažesnėse erdvėse.

Ryšys su sistema

Rietuvai, kaip ir kiti STILL krautuvai ar sandėlio technika gali būti lengvai integruoti į sandėlio valdymo sistemą. Tai leidžia lengviau planuoti bei stebėti operacijas, vertinti jų efektyvumą.