Naujienos

BALTEXIM – oficialus STILL atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

Viena žinomiausių prekybos įmonių Lietuvoje, pirmaujanti sandėliavimo sprendimų teikimo srityse BALTEXIM tapo oficialiu STILL atstovu Baltijos šalyse.

STILL – viena didžiausių ir pažangiausių pasaulyje krautuvų ir sandėlių technikos gamintoja,  siūlanti platų kėlimo technikos asortimentą: elektrinius, dyzelinius, dujinius ir hibridinius šakinius krautuvus, elektrinius palečių vežimėlius, rietuvus, užsakymų rinktuvus, VNA siaurų praeigų rietuvus, vilkikus, sandėlio valdymo sistemas, novatoriškas ličio jonų ir hibridinių variklių sistemas, autonomiškus, robotizuotus sprendimus prekių transportavimo ir atrinkimo srityse bei pažangius intralogistikos sprendimus.

„First in intralogistics“ – ambicingas STILL šūkis, apibūdinantis aiškią kryptį bei ateities perspektyvas. Turėdama viziją, įmonė nuolat investuoja į inovatyvias technologijas, todėl STILL technika ne kartą pripažinta ir įvertinta prestižiniais „IFOY award apdovanojimais“. Būdami socialiai atsakingi, STILL kuria tvarumo vertybėmis pagrįstas inovacijas. Pernai 100 metų atšventusi bendrovė turi 7 gamyklas, 20 atstovybių bei platų partnerių tinklą visame pasaulyje.

BALTEXIM veiklą pradėję 1991 metais, rinkoje įsitvirtino, kaip patikimas, kompleksinius sprendimus verslui siūlantis partneris. Įmonė išsiskiria lanksčiu požiūriu, todėl šiandien gali didžiuotis plačiausiu atstovybių ir krautuvų serviso 24 / 7 tinklu 7 Lietuvos miestuose bei plėtra į kitas šalis. Filialai įkurti ir Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Bulgarijoje.

Pagrindinės veiklos kryptys: sandėlių veiklos sprendimai, krautuvų ir sandėlių technikos pardavimas, nuoma, servisas 24 / 7, stelažų sistemos ir prekybinės lentynos, suvirinimo įranga, medžiagos ir aksesuarai, metalo apdirbimo įranga, metalo gaminių projektavimas ir gamyba, grindų plovimo ir šlavimo įrenginiai.

BALTEXIM tapo oficialiu STILL - vieno didžiausių pasaulyje sandėlių technikos ir krautuvų gamintojo atstovu Baltijos šalyse. ...