Naujienos

BALTEXIM plėtra Klaipėdoje

Nauji metai prasideda nuo naujų darbų.

UAB „BALTEXIM“, šiuo metu turinti skyrius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Širvintose ir Molėtų raj., pradeda naujo pastato statybas Klaipėdos mieste ir jau šiais metais atvers duris partneriams bei klientams.

Naujosiose patalpose ketinama įrengti vieną pažangiausių krautuvų ir sandėlių technikos servisą Lietuvoje, erdvų biurą, poilsio zoną bei patogią automobilių stovėjimo aikštelę. Netoli įvažiavimo į Klaipėdą, Tilžės gatvėje įsikursiantį biurą, bus patogu aplankyti atvykstant  iš bet kurios miesto vietos. Svečiai galės mėgautis ramia aplinka, apžiūrėti krautuvų ir sandėlių technikos ekspoziciją, įsigyti suvirinimo įrangą ir suvirinimui reikalingas medžiagas bei reikmenis.

Kaip ir iki šiol, patarimais ir patirtimi optimizuojant sandėlių veiklą, dalinsis naujų ir naudotų krautuvų bei sandėlių technikos pardavimo ir nuomos vadybininkai. Pasitarti gamybos organizavimo klausimais, išsirinkti suvirinimo įrangą, medžiagas ar tinkamus aksesuarus, padės suvirinimo padalinio atstovai. O techniniu krautuvų, vežimėlių ir kitos sandėlių technikos aptarnavimu, remontu bei atsarginėmis dalimis pasirūpins serviso inžinieriai. Kaip ir visoje Lietuvoje, serviso paslauga teikiama 24/7 režimu.

UAB „BALTEXIM" pradeda naujo pastato statybas Klaipėdos mieste ir jau šiais metais atvers duris partneriams bei klientams....