Bulli palečių vežimėliai

APIE BULLI

Bulli palečių vežimėliai rinkoje jau spėjo išsikovoti itin patvarios, patikimos ir ilgaamžės sandėlio technikos vardą. Dinamiški ir manevringi vežimėliai pritaikyti  darbui net ir sudėtingomis sąlygomis tausojant jį valdančio žmogaus sveikatą.

ERGONOMIŠKA RANKENA

Naujoviško dizaino, plati rankenos forma užtikrina patogų vežimėlio valdymą net ir maksimaliomis apkrovomis. Siekiant užtikrinti geresnį darbo efektyvumą net ir ekstremaliomis oro sąlygomis, ji padengta specialia, minkšta, slydimą stabdančia medžiaga. Patogios ertmės pirštams dėka, patogu greitai pakelti ir nuleisti paletę, o papildomai sutvirtinta rankenos apačia užtikrina maksimalų atsparumą pažeidimams.

FK2300 VG-PS
FK2300 VG-PS 2
NEPRIEKAIŠTINGA EKSPLOATACIJA

Vežimėlis sukurtas taip, jog tolygiai paskirstytų krūvį, todėl išvengiama ankstyvo jungiamųjų svertų nusidėvėjimo. 210º vairavimo radiusas leidžia vežimėlį valdyti net ir labai ankštose patalpose, kuriose paletės sandėliuojamos ypač tankiai. Vežimėlis labai tvirtas, todėl  eksploatacijos kaštai – minimalūs ir nereikalauja jokių papildomų išlaidų. Vožtuvas ir patronas sujungti į vieną detalę, todėl juos pakeisti labai paprasta, net ir neturint specialių įgūdžių.

PATOGUS VALDYMAS

Šakėse įmontuoti dvigubi įvažiavimo/ išvažiavimo rateliai padidina vežimėlio stabilumą net ir gabenant ypač sunkius krovinius. Aukšto manevringumo lygio dėka galima gabenti ir apgadintas paletes, o užapvalinti šakių galai apsaugo nuo padėklų pažeidimo. Yra galimybė pasirinkti pailgintą šakių variantą ir kitokius ratukus.

FK2300 VG-PS 3

*Pasiūlymas galioja iki 2021 m. rugsėjo mėn. 1 dienos. UAB „BALTEXIM“ pasilieka teisę keisti sąlygas be išankstinio įspėjimo.