Naujienos

Kurios baterijos tinkamesnės Jūsų sandėlio veiklai: ličio jonų (li – ion) ar švino rūgšties?

Tradicinės švino – rūgšties baterijos – visiems puikiai žinoma, laiko patikrinta technologija krautuvų srityje. Tačiau dabar vis labiau populiarėja ir panašu, jog ateityje rinkoje dominuos tik ličio jonų baterijomis veikianti įranga. Kodėl?

Ličio jonų baterijos reikalauja kur kas mažiau priežiūros lyginant su švino – rūgšties baterijomis. Jų nereikia nuolat prižiūrėti, valyti ar pildyti. Taip pat šios baterijos pasižymi kur kas ilgesniu naudojimo laiku, gali būti įkraunamos trumpais intervalais prijungus tiesiogiai prie įkroviklio – nebūtina išimti visiškai išsikrovusios baterijos ir keisti ją kita.

Taip pat, jos kur kas praktiškesnės ir ekologiškesnės. Ličio jonų baterijos ne tik neišskiria į aplinką pavojingų dujų kraunant, tačiau ir sunaudoja kur kas mažiau elektros energijos bei nereikalauja atskirų įkrovimo patalpų.

Žinoma, švino – rūgšties baterijos taip pat turi privalumų, todėl pasirinkimą, kokias baterijas naudoti, lems ne kas kitas, o Jūsų poreikiai.

Kad apsispręsti būtų lengviau, žemiau esančiame paveikslėlyje pateikiame pagrindinius ličio jonų ir švino rūgšties baterijų skirtumus.

Tradicinės švino – rūgšties baterijos yra laiko patikrinta technologija krautuvų srityje. Tačiau dabar vis labiau populiarėja ličio jonų ba...