Naujienos

Mobilių stelažų privalumai ir trūkumai

Efektyvus sandėlio tūrio išnaudojimas – ko gero, didžiausias iššūkis sandėlio profesionalams. Kokius stelažus pasirinkti, norint sandėliuoti kaip įmanoma daugiau prekių? Vienas populiariausių pasirinkimų – mobilūs stelažai. Ši sistema ypatinga tuo, jog stelažai turi metalinius ratukus su riedėjimo guoliais ir lengvai juda grindyse įmontuotais bėgiais.

Tokiu būdu stelažo lentynos gali būti stumdomos pirmyn ir atgal, užtikrinant tankią prekių laikymo sistemą ir patogų prekių pasiekiamumą siauru koridoriumi. Sistema yra šiek tiek didesnė visiems pažįstamų archyvuose ir bibliotekose paplitusi mobiliųjų lentynų versija. Skirtumas tik tas, jog lentynos nėra valdomos rankiniu būdu. Vietoj to, krautuvo operatorius paprastai naudojasi stelažų sistemoje įmontuotu valdymo pultu ar krautuvu prekėms transportuoti.

Mobilieji stelažai puikiai išnaudoja esamą plotą, todėl įmonės dažnai juos renkasi kaip efektyvų sandėliavimo būdą žemos paklausos prekėms,

kurių tvarkymas nereikalauja greitų paieškos ir perkėlimo procesų. Tačiau tokios sistemos sukūrimas yra brangus ir gedimo atveju reikalauja greito aptarnavimo.

Vis dėlto, daugeliui įmonių mobilūs stelažai yra gyvybiškai svarbi medžiagų tvarkymo dalis. Pavyzdžiui, maisto prekių gamintojai ir tiekėjai, sandėliuojantys šaldytus produktus neįsivaizduoja kitokių stelažų šaldytuvuose, nes ten vieta – itin svarbus rodiklis. Siauriems pravažumo koridoriam, „UniCarriers“ siūlo rinktis „UHX“ ir „UMS“ krautuvus.

Taigi, apibendrinant, galima sakyti, jog pagrindiniai mobilių stelažų

Efektyvus sandėlio tūrio išnaudojimas – ko gero, didžiausias iššūkis sandėlio profesionalams. Kokius stelažus pasirinkti, norint sandėliuo...

Privalumai:

  • Efektyviai išnaudotas sandėlio tūris
  • Idealus sprendimas šaldytuvuose
  • Patogi prieiga prie kiekvieno krovinio

Trūkumai:

  • Didelės kapitalo sąnaudos
  • Žemi krovos pajėgumai
  • Reikalingas pogarantinis aptarnavimas

Jei norite gauti daugiau informacijos apie efektyvų sandėlio tūrio išnaudojimą, susisiekite: