Naujienos

Naujasis STILL RX 20 – stipri elektrinė jėga!

Naujasis elektrinis krautuvas STILL RX 20 – profesionalų, vertinančių aukštą produktyvumą, dinamiką ir ergonomiką, pasirinkimas. STILL atstovai tvirtina, jog RX 20 yra geriausias kada nors pagamintas ir daugiausiai parduodamas STILL krautuvo modelis pasaulyje.

Sandėlyje viskas turi būti tobula. Todėl elektrinis krautuvas RX 20 yra ne tik galingas, bet ir manevringas – greitai ir saugiai gabena operatorių ir krovinį į paskirties vietą. O puikus matomumas ir patogi operatoriaus kabina leidžia dirbti maksimaliai tiksliai. Visa tai užtikrina įspūdingą energijos taupymą ir baterijų pasirinkimo galimybę.

 

RX 20 yra maksimaliai galingas:

Produktyvesni krovos darbai

Aukštas manevringumo ir tikslumo lygis

Didžiausias galios rezervas be tarpinio įkrovimo

Idealus matomumas iš kabinos, užtikrinantis ergonomiką ir saugumą

Patogus operatoriaus darbas – erdvi kabina su pažangiu valdymu

Naujasis elektrinis krautuvas STILL RX 20 - profesionalų, vertinančių aukštą produktyvumą, dinamiką ir ergonomiką, pasirinkimas. STILL atsto...

Elektrinių krautuvų modelių pasirinkimas

Greitai perkelia krovinius iš taško A į tašką B

Aukščiausias produktyvunmas savo klasėje.

Naujasis elektrinis krautuvas RX 20 įspūdingas dėl didžiausio krovinių kelimo  ir didžiausio 20 km / h judėjmo greičio. Dėka įvairių novatoriškų eismo programų, jis gali užtikrinti optimalų našumą ir neprilygstamą efektyvumą, o „Performance-Boost“ padeda susidoroti su didžiausiomis apkrovomis „Sprint“ veikimo režime. RX 20 pasižymi aukščiausiu produktyvumu ir mažiausiu energijos suvartojimu savo klasėje .

302 krovimo operacijos. Be tarpinio įkrovimo

Jokia kita mašina negali padaryti geriau ir daugiau

Naujasis elektrinis krautuvas RX 20 pasižymi dideliu galios rezervu be tarpinio įkrovimo, plačiu baterijų pasirinkimu ir greičiausiu (šoniniu) baterijos pakeitimo procesu savo klasėje. Be to, jei norite visiškai ištrinti sąvoką „baterijos keitimas“ iš savo darbo žodyno, STILL Li-Ion yra būtent tai, ko jums reikia. Trumpas tarpinis įkrovimas yra pakankamas, kad RX 20 veiktų visą parą tik su viena baterija.

Neprilygstamas siauriose erdvėse

Puikus manevringumas ir tikslumas posūkiuose

Svarbus sandėliavimo įrangos pasirinkimo kriterijus yra technikos gebėjimas dirbti siaurose erdvėse. Naujasis RX 20 elektrinis krautuvas tam puikiai pritaikytas. Kompaktiški matmenys ir tiksli valdymo sistema suteikia išskirtinį manevringumą. Dėl naujos kombinuotos ašies ir keturių varomų ratų, krautuvas RX 20 pasižymi mažiausiu savo klasėje posūkio spinduliu.

Puikus vaizdas bet kuria kryptimi

Idealus visapusiškas išskirtinio saugumo matomumas 

Saugumas yra pirmoje vietoje. Todėl naujasis elektrinis krautuvas RX 20 turi specialų ištemptos formos stiebą ir labai didelius langus, kurie užtikrina aiškų matomumą iš visų pusių, taip pat ir iš  viršaus. Tai padeda nustatyti galimus pavojus greičiau nei bet kada anksčiau.

Erdvu, kaip lėktuve. Dar daugiau erdvės kojoms

Pažangaus valdymo erdvi vairuotojo kabina

Puikios darbo sąlygos: naujojo elektrinio krautuvo RX 20 operatoriaus kabina užtikrina aukščiausią ergonomiką ir patogumo lygį. Krautuve yra pakankamai vietos kojoms ir talpyklos asmeniniams operatoriaus daiktams. Visas saugos ir eksploatacinių savybių funkcijas galima patogiai valdyti ekrane ir valdymo bloke (STILL Easy Control).

Pajuskite naująjį elektrinį krautuvą RX 20