Naujienos

IFOY apdovanojimas

Dešimtąjį kartą gautas IFOY apdovanojimas įrodo, jog STILL gamina efektyvius ir patikimus krautuvus bei sandėlio techniką ir yra neprilygstami pažangiuose intralogistikos sprendimuose. Šiais metais tarptautiniame konkurse abejingų nepaliko naujoji STILL sistema. Už naujos „Danfoss Power Electronics“ gamybos sandėlio Tingleve (Danijoje) įgyvendinimą, STILL apdovanojimų ceremonijoje Dortmunde gavo IFOY apdovanojimą kategorijoje „Integruotas sandėlio sprendimas“. Tai jau dešimtas kartas, kai STILL iškovoja titulą skirtingose kategorijose.

„Danfoss“projektas yra įspūdingas pavyzdys, kaip ateityje bus kontroliuojami, stebimi ir analizuojami automatizuoti sandėliai. Šio automatizuoto sandėlio funkcionalumas, remiantis žiuri sprendimu, atrodo „pavyzdinis“ – vienbalsiai vertino tarptautinė ekspertų komisija.

Debesų pagrindu saugomi operaciniai duomenys

„Integruoto sandėlio sprendimo“ nominacija parodo, kas yra efektyvus sandėliavimas: naujajam „Danfoss Power Electronics A / S“ gamybos sandėliui Tingleve, Danijoje, STILL pateikė puikiai suderintą sprendimą, kurį sudaro trys automatizuoti krautuvai (MX-X ir EXV) ir išmanusis įrankis, vadinamas „iGo insights“, kuris optimizuoja sistemą per debesį ir klientui pateikia veiksmų rekomendacijas. Taip pat pritaikyta ir ELOshield saugos sistema, apsauganti praeivius nuo artėjančių transporto priemonių. Identiški komponentai, valdikliai ir sąsajos sukuria galingas automatiškai valdomas transporto priemones  (Automated Guided Vehicles arba AGV), kurias valdo ir stebi transporto ir eismo valdymo sistema. Užsakymai sugeneruojami WMS SAP pagrindiniame kompiuteryje ir perduodami į valdymo sistemą. Tai visam laikui sukuria didžiulį kiekį vertingų duomenų, kurie naudojami atliekant tikslią automatizuoto sandėlio analizę debesyje.

Išmanusis įrankis „iGo insights“

Duomenys vertinami naudojant „iGo insights“- įrankį, kuris filtruoja koreliacijas iš gausybės procesų informacijos debesyje ir pateikia konkrečias rekomendacijas. Pasak IFOY komisijos, būtent ši analizės priemonė suteikia „tolesnę išskirtinę naudą klientams“. Be techninių problemų, susijusių su krautuvais, ji taip pat gali nustatyti visos sistemos optimizavimo galimybes, pvz., „kliūtis“. Norėdami tai padaryti, „iGo“ įžvalgose naudojamas mašininio mokymosi principas. Visi valdymo sistemos per ilgesnį laiką surinkti duomenys įkeliami į debesį vertinimui. Dirbtiniu intelektu palaikoma programinė įranga atpažįsta duomenų eigos struktūras, apskaičiuoja tikimybes ir taip įgalina veikti aktyviai.

Dešimtąjį kartą gautas IFOY apdovanojimas įrodo, jog STILL gamina efektyvius ir patikimus krautuvus bei sandėlio techniką......

Ilgametės patirties ir tiriamojo darbo rezultatas

Frankas Mülleris, „STILL EMEA“ prekės ženklo valdymo / pardavimo ir paslaugų valdymo vyresnysis viceprezidentas, priimdamas IFOY apdovanojimą Dortmunde sakė, jog: „apdovanojimas yra pelnytas atlygis už daugelį metų sistemingai kurtą patirtį automatikos srityje ir už jo įmonės dalyvavimą daugelyje tarptautinių mokslinių tyrimų projektų. Ypač projekte, kuriam dabar buvo suteiktas IFOY apdovanojimas, mes galėjome pasisemti ir pritaikyti praktinę patirtį, kurią įgijome iš daugelio praeityje įgyvendintų automatikos projektų.“

Tampa pavyzdiniu projektu

„STILL iGo“ automatinis sandėlis Tingleve pasiteisino. Pirminė analizė parodė, kad automatizavimas padeda sutaupyti maždaug 20 %. Atsižvelgiant į šiuos skaičius,  sandėlis tampa pavyzdiniu projektu: „Danfoss“ Rødekro mieste šiuo metu stato modernų paskirstymo centrą, naudodamas tą pačią STILL technologiją. Jis skirtas automatiškai valdyti 15 siaurų praėjimų krautuv7 „MX-X“ ir 5 aukšto pakėlimo padėklų krautuvus „EXV“.