Naujienos

BALTEXIM įrengė suvirinimo ir šaltkalvystės klases

2020 12 01 pažymėjo ne tik žiemos pradžią, tačiau ir naujas galimybes būsimiesiems suvirintojams.

Nuo šiol jie savo įgūdžius galės stiprinti moderniose, visiškai naujai įrengtose klasėse, Švenčionių profesinio rengimo centre.

„Pastebėjus augantį suvirintojų poreikį rinkoje, profesinio rengimo centre buvo nuspręsta parengti mokomąją programą šiai specialybei. Kokybiškam išsilavinimui reikia ne tik atsidavusių mokytojų, tačiau ir naujausius standartus atitinkančios įrangos, kad baigusieji mokymosi kursą, galėtų būti konkurencingi. Džiaugiamės turėję galimybę prisidėti prie šio projekto ir būsimųjų suvirinimo profesionalų tobulėjimo.“ – sakė UAB „BALTEXIM“ direktorius plėtrai Remigijus Janušis.

Patalpose išvedžiota dujų bei įrengta dūmų ištraukimo sistemos. Suvirinimo meno jaunuoliai mokysis naudodami pažangią „CEA weld“ suvirinimo įrangą: MIG/MAG suvirinimo pusautomačius, TIG suvirinimo aparatus ir plazminio pjovimo įrangą. Metalo apdirbimo paslapčių jie mokysis naujausio modelio  staklėmis.

Pardavimo vadybininkas Darius Kepežinskas, atvykęs supažindinti susirinkusiųjų su įrangos veikimo savybėmis bei naujausiomis

tendencijomis suvirinimo sektoriuje džiaugėsi, jog Švenčionių profesinio rengimo centro moksleiviai turės galimybę iškart dirbti su pažangiomis technologijomis ir įranga bei greitai įsilieti į darbo rinką. „Suvirinimo sritis, kaip ir visa kita pasaulyje, sparčiai žengia į priekį. Tai, kas dar visai neseniai atrodė pribloškianti techninė naujovė, dabar įvardijama, kaip įprasta praktika. Man išties smagu, jog galiu perduoti susirinkusiems mokytojams savo sukauptas žinias, įgytą patirtį bei pasidalinti naujovėmis, kurios, esu tikras, bus naudingos ir būsimiems mokiniams“ – sakė jis.

Susirinkusieji džiaugėsi pristatytu projektu, dalijosi įžvalgomis bei patarimais. Smalsiausieji ne tik diskutavo, tačiau ir patys išbandė įrangą.

Tai ne pirmasis toks „BALTEXIM“ projektas. Prieš keletą metų įrengtame Visagino  mokymo centre jau šurmuliuoja būsimieji suvirinimo profesionalai. Tikimasi, jog ir Švenčionių profesinio rengimo centras netrukus atvers duris būsimiems suvirintojams.

2020 12 01 pažymėjo ne tik žiemos pradžią, tačiau ir naujas galimybes būsimiesiems suvirintojams. ...