Naujienos

BALTEXIM pradeda bendradarbiauti su „Bepco“

BALTEXIM, jau 29 – erius metus Lietuvoje teikianti sandėliavimo bei suvirinimo įrangos sprendimus, plečia savo įmonės veiklą ir pradeda partnerystę su „Bepco“ – viena didžiausių pasaulyje atsarginių dalių bei jų priedų, skirtų traktoriams ir kitai žemės ūkio technikai, tiekėja.

„Bepco“ – 1958 m. Surrey mieste (JK) įsteigta bendrovė, prekiaujanti atsarginėmis traktorių ir kitos technikos dalimis visame pasaulyje: Europoje, JAV, Pietų, Šiaurės ir Rytų Afrikoje, Skandinavijoje ir Australijoje. Šiandien „Bepco“ yra viena didžiausių savo srities atstovių, turinčių ambicingų ateities planų pasaulinėje rinkoje.

„Reaguojame į rinkoje vykstančius pokyčius bei poreikius. Teikdami krautuvų ir kitos sandėlių technikos serviso paslaugas savo klientams, pastebėjome ir atsarginių žemės ūkio technikos dalių poreikį.  Bendradarbiaujame tik su patikimais partneriais, todėl ir „Bepco“ pasirinkome neatsitiktinai. Tai – viena lyderiaujančių sunkiosios technikos detalių tiekėjų pasaulyje, o BALTEXIM visuomet siekia aukščiausios kokybės ir klientų pasitenkinimo. Dabar mūsų klientams nebereikės kreiptis į kitus tiekėjus – ir krautuvų parku, ir žemės ūkio technika pasirūpinsime mes.“, – sako Darius Barkauskas, „BALTEXIM“ technikos direktorius.

Partnerystė leidžia plėsti paslaugų spektrą ir pasiūlyti savo klientams kompleksinius sprendimus.

„Bepco“ atsarginės dalys tinka: „John Deere“, „Fiat“, „Massey Ferguson“, „Perkins“, „Case“, „Ford“, „New Holand“, „Deutz“, „Fendt“, „Same“, „Lamborgini-Hurlimann“, „Landini“, „Renault“, „Steyr“, „Volvo“, „Velmet“, „Zetor“ ir kt.

Sužinoti daugiau apie dalis ar kitus serviso darbus galite paspaudę čia

BALTEXIM, jau 29 – erius metus Lietuvoje teikianti sandėliavimo bei suvirinimo įrangos sprendimus, plečia savo įmonės veiklą ir pradeda partne...