Naujienos

„Shuttle“ stelažų sprendimai Jūsų sandėliui

„Shuttle” stelažų sistema reikalauja didesnių finansinių investicijų, bet jei Jūs siekiate maksimalios sandėlio talpos – tai puikus pasirinkimas.

„Shuttle” stelažų sistemoje padėklai pervežami automatizuotu „shuttle” vežimėliu, važiuojančiu stelažų tuneliu po sijomis, ant kurių sudėti padėklai. Pats „shuttle” vežimėlis padedamas į stelažus reikalingame aukštyje ir reikalingoje stelažų vietoje (tunelyje) operatoriaus valdomu krautuvu, o krovinys stelažuose pervežamas „shuttle” vežimėliu.

„Shuttle” vežimėlis važiuoja tuneliu stelažuose reikiama kryptimi, padeda padėklą ir grįžta į stelažų eilės galą. Toks palečių sudėjimo būdas reiškia, kad ši sistema leidžia užtikrinti aukštą sandėliavimo tankį – sandėlio procesuose, kuriuose naudojami „shuttle” stelažai, jie yra penkių ir daugiau padėklų gylio.

Kaip ir kitos aukšto sandėliavimo tankio stelažų sistemos, „shuttle” stelažai turi ribotą atrinkimo galimybę – tai reiškia, kad reikės daugiau laiko paimti padėklą, kurio reikia, ypač jei tas padėklas yra tunelio centre, už kitų padėklų. Tačiau, kadangi padėklą stelažuose perveža ir padeda automatizuotas „shuttle” vežimėlis, mažėja darbo laiko krautuvu poreikis – didėja operatoriaus darbo efektyvumas.

Esant ribotam atrinkimui, „shuttle” stelažuose dažniausiai naudojamos FIFO (first in, first out) sistemos, kai padėklai padedami „shuttle” stelažuose viename tunelio gale, o paimami  priešingame, arba LIFO (last in, first out) sistemos, kai padėklai padedami ir paimami iš „shuttle” stelažų toje pačioje stelažų tunelio pusėje.

„Shuttle” stelažai yra puikus sprendimas nedideliam SKU (stock keeping unit) skaičiui. Nusprendus statyti naują aukštą sandėlį, „shuttle” stelažai neabejotinai padės maksimaliai išnaudoti galimą erdvę ir išlaikyti aukštą operatorių darbo efektyvumą.

„Shuttle” stelažai gali būti puikus pasirinkimas Jūsų naujam ar esamam logistikos projektui. Jei norite sužinoti daugiau apie „shuttle” stelažų pritaikymą Jūsų sandėliui, susiekite su mumis.

Mes pasirengę pasidalinti patirtimi!

„Shuttle” stelažų sistema reikalauja didesnių finansinių investicijų, bet jei Jūs siekiate maksimalios sandėlio talpos – tai puikus pasir...