Naujienos

STILL parodoje „LogiMAT 2024“ Išmanioji intralogistika. Kartu.

...

Visi svarbiausi įvykiai ir įspūdžiai iš pirmo žvilgsnio:

STILL tikslas – padaryti intralogistiką „išmania“: kurti pažangius sprendimus, kad sandėlių veikla vyktų sklandžiau ir efektyviau, kad būtų geriau apsaugota juose dirbančių žmonių sveikata ir kartu būtų laikomasi aukščiausių tvarumo standartų. Mus domina ne tai, kas technologiškai aukštesnis – greitesnis – toliau, o tai, kas naudinga klientui.

Integruotas STILL iGo automatizavimas

Logistikos automatizavimo segmentui šiuo metu būdingas ne tik mąstelis, bet ir didėjantis paprastų, greitai įgyvendinamų atskirų logistikos procesų automatizavimo sprendimų, kurie taip pat leidžia įmonėms, turinčioms nedaug automatizavimo patirties, sumaniai pradėti automatizavimą, poreikis. Su „iGo“ STILL siūlo visapusiškus automatizavimo sprendimus, leidžiančius lanksčiai ir lengvai įgyvendinti visus automatizavimo etapus – nesvarbu, ar įmonė nori pradėti nuo atskirų proceso etapų automatizavimo, ar įgyvendinti išsamų sisteminį sprendimą, integruotą į esamą infrastruktūrą.

STILL iGo easy: automatizavimas pagal principą „prijunk ir veik“

Pagal „iGo easy“ sukurtą scenarijų susidomėję parodos lankytojai pirmą kartą galėjo interaktyviai išbandyti naująjį STILL „plug-and-play“ sprendimą, skirtą greitai ir lengvai automatizuoti atskirus logistikos procesus, naudojant aukštuminį padėklų krautuvą EXV iGo arba pirmąją STILL grynai automatizuotą vairuojamąją transporto priemonę AXV iGo. Be STILL ekspertų pranešimų, lankytojai demonstracinių sesijų metu galėjo patys konfigūruoti tokius parametrus, kaip automatizuoto krautuvo maršrutas ir perdavimo stotys.

STILL iGo sistemos: Labai individualiai pritaikytas automatizavimo sprendimas

Antrasis gyvas scenarijus parodė, kaip STILL iGo sistemos gali būti naudojamos automatizuoti kompleksinius logistikos procesus. Stende tarpusavyje veikė skirtingi automatizuoti sprendimai, kurie įtaigiai pademonstravo didelę automatizuotų STILL sandėlio sprendimų įvairovę ir jų kompleksiškumo galimybes. Puikiai suderintoje sistemoje stacionarūs sprendimai, pavyzdžiui, lankstus STILL paletinis sandėlis iGo cube, veikė kartu su automatizuotomis serijinės gamybos transporto priemonėmis, pavyzdžiui, užsakymų komplektavimo krautuvu MX-X iGo ir aukštuminiu padėklų krautuvu EXV iGo, ir net su autonominiais mobiliaisiais robotais, pavyzdžiui, ACH iGo.

Sandėlio technologija: STILL pristato EXV 10-16C aukšto pakėlimo padėklų vežimėlį

Šių metų „LogiMAT“ parodoje STILL taip pat pristatė įdomių naujovių sandėliavimo technikos srityje, įskaitant naująjį STILL EXV 10-16C aukšto pakėlimo vežimėlį. Viena įspūdingiausių vežimėlio savybių – išmanusis, IFOY apdovanojimą pelnęs krautuvas. Jį intuityviai gali valdyti ir kairiarankiai, ir dešiniarankiai operatoriai. Dėl vairalazdėje integruoto ekrano operatorius gali nuolat stebėti visus svarbius sunkvežimio duomenis, pavyzdžiui, akumuliatoriaus įkrovos lygį, darbo valandas ar dabartinę važiavimo programą.

Visapusiškas požiūris į tvarumą: atsakomybė už išteklius parodose

Įgyvendindama holistinę tvarumo strategiją, STILL išnagrinėjo ne tik savo gaminius, bet ir savo dalyvavimą parodose išteklių tausojimo ir CO2 mažinimo požiūriu ir pradėjo taikyti pirmąsias optimizavimo priemones.

Įgyvendinant „LogiMAT 2024“ priemones daugiausia dėmesio skiriama tokiems aspektams kaip regioniniai pirkimai, atliekų mažinimas, socialinių ir aplinkosaugos kriterijų atsižvelgimas renkantis partnerius ir tiekėjus, taip pat parodos stendo perdirbimas.

STILL čia taip pat pirmauja ir yra pirmasis „LogiMAT“ parodos dalyvis, bendradarbiaujantis su Leipcige įsikūrusia pradedančiąja įmone „Trash Galore“. Ši įmonė specializuojasi profesionaliai organizuoto parodų stendų pakartotinio panaudojimo srityje ir teikia regiono labdaros organizacijoms tokias medžiagas, kaip mediena, metalas, grindų danga ir tekstilė, kurių negalima perdirbti iš parodų ar renginių stendų.