Naujienos

STILL pristato LXT/LXW vilkikų ir platforminių sunkvežimių seriją

STILL ne tik modernizavo ir padidino savo elektra varomų vilkikų ir platforminių sunkvežimių asortimentą su naujomis LXT 120-350 ir LXW 20-30 serijomis, bet ir pakėlė šių sunkvežimių saugos standartus į naują lygį. Važiuojant rampomis, unikali pagalbinė nusileidimo greičio reguliavimo (DSR) sistema, reguliuojanti greitį pagal apkrovą ir nuolydį, suteikia papildomo saugumo ir pagerina valdymo efektyvumą.

Elektriniai vilkikai ir platforminiai sunkvežimiai

Elektriniai vilkikai ir platforminiai sunkvežimiai tapo nepakeičiami šiuolaikinėse darbo vietose. Laivų statyklos, automobilių gamintojai, tarptautiniai oro uostai ir geležinkelio stotys, logistikos įmonės ir daugybė gamyklų visame pasaulyje jau daugelį metų renkasi STILL vilkikus ir platforminius sunkvežimius. Todėl Hamburge įsikūrusi intralogistikos įmonė išplėtė ir modernizavo transporto priemonių pasiūlą.

STILL ne tik modernizavo ir padidino savo elektra varomų vilkikų ir platforminių sunkvežimių asortimentą, bet ir........

LXT/LXW ypatumai

LXT/LXW serijos automobilius varo du 10,5 kW galinės ašies varikliai. 80 V trifaziai varikliai yra įkapsuliuoti ir nereikalaujantys priežiūros. Išmanusis variklio valdymas užtikrina judrų vairavimą, o greičio valdoma pavara leidžia neprarasti greičio net ir ilgai važiuojant įkalne. Maksimalus LXT transporto priemonių greitis be krovinio yra 25 km/h, LXW siekia iki 23 km/h. Vilkikus ir platforminius sunkvežimius galima greitai ir lengvai įkrauti neatidarant variklio dangčio dėka greitojo įkrovimo lizdo arba integruoto įkroviklio.

Svarbiausia patogumas

Atnaujinta kabina yra plati, joje yra daug erdvės galvai ir didelė erdvė kojoms net aukštiems vairuotojams. Platus sėdynės reguliavimo diapazonas garantuoja patogią darbo aplinką ir užtikrina, kad kiekvienas vairuotojas būtų geriausios pozos, kad darbas nenuvargintų. Vairuotojo kabina yra slopinama vibracija ir izoliuota nuo važiuoklės dėl guminių buferių. Važiuoklė, kurią vienodai slopina itin ilgos spyruoklės, užtikrina didesnį vairavimo komfortą ir puikų sukibimą kelyje. STILL Easy Control spalvotas ekranas suteikia vairuotojui tiesioginę prieigą prie visos svarbios informacijos, tokios kaip vairo padėtis, važiavimo kryptis, važiavimo programa, greitis, pasvirimo kampas, apkrovos ekranas ir pakrovimo būsena.

Vilkimo galia

Naujieji elektriniai vilkikai LXT 120-350, kurių vilkimo galia svyruoja nuo 12 iki 35 tonų, ir elektrinis platforminis sunkvežimis LXW 20-30, kurio apkrova yra nuo dviejų iki trijų tonų, o vilkimo galia – šešios tonos, siūlo platų modulinės įrangos pasirinkimą ir stebina savo našumu. Išsamūs bandymai įvairiose pramonės šakose parodė, kad efektyvumas ir maksimalus našumas gali būti tiksliai suderinami su šiomis naujomis transporto priemonėmis.