Robotizuota STOW sandėlio sistema
Naujienos

STOW ROBOTICS: aktualiausios intralogistikos naujienos vienoje vietoje

Daugiau nei tris dešimtmečius sukaupta patirtis intralogistikoje padėjo mums itin įžvalgiai rinktis partnerius ir gamintojus. Vertiname tuos, kas rinkoje pirmieji pristato inovacijas ir visada yra viena koja priekyje. Džiaugiamės, kad vienas iš mūsų premium gamintojų „STOW“ ką tik startavo su nauja platforma, kuri bus skirta būtent robotikos inovacijoms intralogistikoje.

Technologiškai pažangiausiai veiklos krypčiai įmonių grupė neseniai atidarė ir naują internetinę platformą – STOW ROBOTICS puslapį. Čia skaitytojai galės rasti informaciją apie robotikos naujienas, įvairias įžvalgas, aktualius sandėliavimo robotikos pramonės pokyčius. Nauja STOW platforma skirta visiems, kam aktualios intralogistikos robotikos naujienos. Įvairias verslo pramonės šakas keičianti robotika tampa viena aktualiausių temų pramonėje ir neabejotinu ketvirtosios pramonės revoliucijos varikliu.

Savo socialiniuose tinkluose Baltexim partneriai intriguojančiai praneša, kad naujame STOW grupės puslapyje bus informuojama apie geruosius robotikos atvejus ir naujausius mokslinius tyrimus. Čia bus galima ne tik skaityti straipsnius, žiūrėti video medžiagą, rasti mokomosios medžiagos, bet ir bendrauti su aistringiausiais robotikos profesionalų bendruomenės nariais. 

„Baltexim“ kviečia domėtis partnerių technologinėmis inovacijomis, užduoti klausimus, susipažinti su panašiai mąstančiais ir žinoma – atrasti inovacijas, kurios praplės jūsų verslo galimybes. Mūsų aukščiausios kvalifikacijos komanda jau pasiruošusi suteikti sandėlio robotikos konsultacijas inovatyvių ambicijų turintiems verslams.

WWW.STOWROBOTICS.COM

Norite plačiau sužinoti apie sandėlio optimizaciją ir robotus?