Naujienos

STILL GMBH parodoje LOGIMAT 2022

LOGIMAT 2022 SIMPLY SMART

Norime pasidalinti pagrindinėmis naujienomis, kurios buvo pristatytos neseniai įvykusiame tarptautiniame logistikos renginyje LogiMAT 2022. Pačios aktualiausios logistikos temos ir tai, ką pastaruoju metu tobulino bei naujai pristatė STILL inžinieriai.

Dar išmanesnis dėl savo naujų funkcijų: Autonominis užsakymų surinkimas naudojant STILL OPX iGo neo

Norite dar efektyvesnio užsakymų surinkimo? Turime sprendimą: autonominis užsakymų rinktuvas STILL OPX iGo Neo dabar yra dar išmanesnis, galingesnis ir patogesnis dėl naujų funkcijų. Su OPX iGo Neo prekių surinkimas yra tarsi komandinis darbas su patikimiausiu kolega, kuo yra sunku patikėti. Autonominis užsakymų rinkėjas visada yra šalia jūsų, veikia įžvalgiai ir palengvina sunkų darbą: daugiau efektyvumo sandėlyje dėl naudojamų į ateitį orientuotų sprendimų. Mūsų STILL ekspertai glaustai ir tiksliai iliustravo, kaip tai iš tikrųjų atrodo ir kokias naujas OPX iGo neo funkcijas galime pasiūlyti. Įsitikinkite patys!

,,David and Goliath“: automatizuoti logistikos procesai naujame lygyje

Dovydas prieš Galijotą buvo vakar. Dabar abu bendradarbiauja, kad automatizuotą sandėlių logistiką pakeltų į naują lygį. Mes siūlome jums pažangiausias galimybes efektyviam ir saugiam medžiagų gabenimui logistikos centre. Pristatyme žiūrėkite mūsų ACH serijos – pirmųjų STILL autonominių mobiliųjų robotų – premjerą. Kompaktiški, manevringi robotai yra protingas hibridinių ir visiškai automatizuotų pramoninių sunkvežimių priedas, nesvarbu, ar jie naudojami atskirai, ar integruoti į automatizuotą sandėlio logistikos sprendimą. Mūsų ekspertai parodo, kaip ACH gali optimizuoti jūsų medžiagų srautą, pavyzdžiui, kartu su automatiniu siauro koridoriaus rinktuvu MX-X. Patikrinkite patys!

Neseniai įvykusiame tarptautiniame logistikos renginyje LogiMAT 2022 STILL pristatė...

,,Be ELECTRIFYING”! STILL elektriniai šakiniai krautuvai, įskaitant naujausią RXE modelį

,,Elektrifying”! STILL GMBH elektriniai šakiniai krautuvai yra veiksmingiausias ir aplinkai draugiškiausias pasirinkimas Jūsų logistikos centre. Šių krautuvų išskirtinumas: optimalus pagreitis, ergonomika bei saugumas. STILL ekspertai parodoje pristatė krautuvus be emisijos: RX 20 ir RX 60 serijas, taip pat jauniausią ir mažiausią RX šeimos narį – RXE. Jis kompaktiškas, patogus, manevringas ir saugus – net ir mažose erdvėse. Nesvarbu, ar tai būtų konteineriai ar siauri koridoriai, dėl kompaktiškų matmenų ir jautraus vairavimo RXE 10–16C yra nepalyginamai efektyvus ir judrus mažiausiose erdvėse. Ir būtent todėl jis toks universalus. Iš sėkmingų RX serijų jis perėmė ergonomiškai patogią vairuotojo darbo vietą, novatorišką valdymo koncepciją ir išmanųjį „Easy Control“ valdymo bloką. Pasižiūrėkite patys!

Išmanieji vykdytojai: padėklų vežimėliai su papildomu saugumu ir patogumu

Intralogistikoje žemo kėlimo palečių vežimėlai ir dvigubi vežimėliai yra tikra klasika. Šie sandėlio pagalbininkai, dar vadinami „enforcers“, yra veiksmingi, kompaktiški ir stebina savo didele keliamąja galia bei tiksliu manevringumu. Susipažinkite su universaliu elektrinių STILL žemo kėlimo palečių vežimėlių ir dvigubų vežimėlių asortimentu bei sužinokite apie novatoriškas serijas EXH-S ir EXD-S. Jų atlenkiama pneumatinė platforma, kurios minkštumas reguliuojamas integruotu kompresoriumi, specialiai pritaikyta darbuotojų patogumui ir stabilūs sunkvežimio rėmai užtikrina ypač aukštą komforto lygį ir geriausią įmanomą darbo saugumą. Dėl kompaktiškų transporto priemonės matmenų ir STILL ,,Easy Drive“ vairo, net manevruojant, yra vietos erdviam kėbului – tai dar vienas pliusas darbo saugos požiūriu. Įsitikinkite patys!

Saugus sprendimas: veiksmingos pagalbos sistemos, padedančios išvengti susidūrimų

Išvengti nelaimingų atsitikimų visada pavyksta! Siūlome jums platų patikimų saugos komponentų pasirinkimą, taip pat išmaniąsias pagalbos sistemas ir funkcijas, užtikrinančias saugią sandėlio logistiką ir sėkmingą nelaimingų atsitikimų prevenciją. STILL GMBH pristatė parodoje įspėjamąsias zonos lemputes, STILL ,,SafetyLight” ir radijo bangomis paremtą susidūrimo išvengimą. Susipažinkite su visu mūsų vizualinės ir akustinės pagalbos sistemų asortimentu.

Saugūs ir efektyvūs kiekvienoje rampoje: nauji STILL vilkikai ir platforminiai sunkvežimiai LXT/LXW

Reikia ką nors perkelti, tiesa? Mes turime sprendimą. STILL ne tik modernizavo ir padidino savo elektra varomų vilkikų ir platforminių sunkvežimių asortimentą su naujomis LXT 120-350 ir LXW 20-30 serijomis, bet ir pakėlė šių sunkvežimių saugos standartus į naują lygį. Veiksmingi, galingi, judrūs ir aplinkai draugiški – elektriniai STILL vilkikai ir platforminiai sunkvežimiai užtikrina sklandų krovinių gabenimą oro uostuose ar logistikos centruose ir t. t. Išbandykite ir patys pajuskite jų galią ir manevringumą, platų įrangos pasirinkimą įvairovę ir pasaulinio lygio naujovę! Naujausiuose STILL LXT ir STILL LXW modeliuose įdiegta unikali „Nusileidimo greičio reguliavimo“ (DSR) pagalbinė sistema, reguliuojanti greitį priklausomai nuo apkrovos ir pasvirimo kampo. Tai reiškia, kad būtų užtikrintas geriausias veikimas ir valdymas, jie visada automatiškai juda didžiausiu įmanomu greičiu, kurį lemia krovinys ir reljefas. Patikrinkite patys!

https://www.baltexim.lt/still-pristato-lxt-lxw-vilkiku-ir-platforminiu-sunkvezimiu-serija-2/